Záhady neznáma

Záhady neznáma https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42691/zahady-neznama-42691.jpg 4 40 10

Tato kniha je určena každému, kdo rád přemýšlí o tajemných jevech odehrávajících se až na samé hranici poznaného světa. Byly hlášeny případy, kdy svědkové pozorovali podivná zvířata skrývající se v horách, lesích, jezerech a oceánech. Dá se takovým zprávám věřit? Mnozí lidé tvrdí, že se setkali s duchy mrtvých. Ale existují doopravdy? Přes 100 000 lidí prohlašuje, že spatřili létající talíř. Je možné, aby se všichni mýlili? Či se nějaké UFO, neboli neidentifikovatelný létající předmět právě ted' vznáší na hlídce v zemské atmosféře? Tato kniha je vaším průvodcem po světě tajemství a záhad. Až si ji přečtete, možná, že budete na některou z předchozích otázek znát odpověd'. Kapitoly: Čo je príšera ?, Príšery v mýtoch a legendách, Staroveké Grécko, Minotauros a Medúza, Grendel, Draky, Predhistorické obludy, Objavenie dinosaurov, Vládcovia sveta, Najkrutejší tvor všetkých čias ?, Morské príšery, Hady v moriach, Záhadný kraken, Netvory dneška, Himalájsky snežný muž, ...a jeho príbuzný Sasquatch, Príšery v jazerách, Vedci skúmajú Loch Ness, Vyrobené príšery, Slovník príšer a oblúd, Kvíz o príšerách.... celý text

Záhady

Vydáno: , Obzor (SK)

killy
28.10.2021 5 z 5

Moje první knížka o tajemnu. V době kdy jsem hltala pořad Bojíte se tmy jsem objevila tuhle knížku a byla pro mě něčím neskutečným. Tak ono se to fakt děje! Duchové a příšery, je to všechno pravda! Teď jsem ji dala své dceři (9) a je úplně stejně nadšená jako jsem byla tehdy já :) takže jako knížku pro malé záhadology doporučuji všema deseti :)

Vlk.kh
14.02.2021 5 z 5

Na základní škole, kdy jsem se rád rýpal v různém tajemnu, záhadách, kdy jsem hltal záhadologické televizní série A. C. Clarka, jako Svět tajemných sil, tak byla tohle moje veliká srdcovka - a soudě podle dalších komentářů jsem zdaleka nebyl jediný.

Lady Greystoke
15.12.2020 3 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila. Už mi doma leží mnoho let, myslím, že jsem ji četla i před těmi mnoho lety, a tehdy mě docela uchvátila. V současné době už jsou poznatky na daná témata evidentně jinde a informace v knize uvedené se mi zdály spíše úsměvné než že by mi přinesly něco nového.

Cryptkeeper
08.01.2019 5 z 5

Naprostá srdcovka mého dětství. Skvělá mystifikace,která jistě nadchla nejednoho kluka:)

laepus
31.01.2017 4 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství - duchařské fotky, strašidelné domy, létající talíře, vodní obludy nebo sněžní mužové... úplně mě zalívá hřejivý pocit dětství, když teď na tu knihu myslím.

martas006
09.01.2017 4 z 5

Jako malá jsem si v ní ráda listovala a co mě zajímalo, tak i přečetla.

Cryptkeeper
05.08.2015 5 z 5

Jedna z nejzásadnějších a nejoblíbenějších knih mého dětství :)
Doted ji mám pečlivě uschovanou a rád se k ní vracim,aspon trochu ji prolistovat a zavzpomínat.

Lorelei13
15.06.2013 4 z 5

Jako malá jsem tuhle knihu četla snad 100x, je úžasná.

WolfIssen
20.03.2013 4 z 5

Skvěle a vkusně provedená kniha hlavně pro malé milovníky tajemna.

Daxie L. Jesus
23.02.2013 5 z 5

Když jsem byl ještě malej fakan, leželo mi to hned vedle Bible.