Záhadná zmizení - Případ pro Madison

Záhadná zmizení - Případ pro Madison

Je temná noc. Do ticha se rozezvoní telefon, který probudí Madison ze spánku. Její táta právě dostal nový případ - někdo byl obviněn z vraždy místní učitelky. Zvláštní je, že se zatím nenašlo tělo. Jak může policie vědět, že už žena nežije? Madison se chce stát advokátkou, proto se hned pouští do pátrání. Druhý den ve škole se dozvídá o dalším zmizení. Co se to ve městečku děje? Proč zmizely učitelka a kamarádka Ann? Podaří se záhadu objasnit?
méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145120/zahadna-zmizeni-pripad-pro-madison-145120.jpg 3.619
Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

nikol1774

Kniha se četla jedním dechem. Koupila jsem ji v Levných knihách, z jediného důvodu a to že byla levná. Je na ní napsáno že je to pro čtenáře ve věku 14-ti let a je to pravda. Na mě byla celkem nezajímavá.

anetaany

Kniha mě natchla a sem ráda ,že sem si ji přečetla je to dobře nepsané rozhodně doporučuji všem kterým se líbí detektivní příběhy.

Liliana2006
26.05.2016

no dopadlo to jak jsem si myslela oproti klubu tygrů je tato kniha nula

TaLu
18.09.2015

Vždy se mi líbí, když má autor odvahu se pustit na nová území. Autor, kterého znám z detektivek, napsal detektivku pro děti a mládež a podle mého názoru se mu vážně povedla. Klidně bych příběhů s hlavní hrdinkou přečetla víc.

Mončičák1234
22.08.2015

Knížka mě moc bavila a měla jsem ji přečtenou opravdu za chvilku. Taky to skončilo podle mého očekávání. Ani nevím jaký jiný konec by tam mohl být. Nicméně skvělá kniha, doporučuji :).

MagdalenaHalow
01.06.2013

Poměrně oddychová knížka, vše dopadlo tak, jak jsem předpokládala. Žádná překvapení, žádná šokující odhalení, ale zase ani nudné to nebylo. Takový průměr.

Autoři knihy

Phillip Margolin