Vzestup Endymionu 1

Vzestup Endymionu 1

Čtvrtá kniha hyperionského cyklu. Ve Vzestupu Endymionu Dan Simmons mistrovsky spojí dohromady množství příběhů této výjimečné série. Odpoví na všechna nerozřešená tajemství nastolená v dřívějších dílech a završí příběh planety Hyperion, kde to všechno začalo. Vzestup Endymionu je mistrovským dílem představivosti jednoho z nejv...celý text

Čtvrtá kniha hyperionského cyklu.

Ve Vzestupu Endymionu Dan Simmons mistrovsky spojí dohromady množství příběhů této výjimečné série. Odpoví na všechna nerozřešená tajemství nastolená v dřívějších dílech a završí příběh planety Hyperion, kde to všechno začalo. Vzestup Endymionu je mistrovským dílem představivosti jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů science fiction.

První kniha ze dvou. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1160/vzestup-endymionu-1160.jpg 4.294

Kantos Hyperionu (4.)

The Rise of Endymion (1997)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus
Více informací...

Jelen51

Nejsem žádný velký fanda tohodle žánru, v půlce to na mě bylo už dost táhlý a nektěré pasáže nudný, ovšem jsem ráda že jsem vydržela do konce!! Teď se těšim jak to dopadne. Takže hurá na poslední díl!!

Plague
17.10.2016

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá - jak to celé dopadne?!?!?!
Už jen 250 stránek druhého svazku - těším se a bojím zároveň.

Erezka
07.12.2014

Určitě o něco lepší než Endymion, z trilogie nejlepší díl. Pořád jsem si ale nedokázala oblíbit hlavní hrudinku, ve skutečnosti mi velice vadila a lezla ne nervy. Jedinou oblíbenou postavou se stal otec kapitán De Soya.

CynicalParrot
20.06.2013

Další kniha v níž autor nepřestává udivovat svou fantazií. Na rozdíl od předešlých dílů Hyperionu mi zde chyběla jistá dávka dobrodružnosti; autor se zde soustředí spíše na detailní popis lokalit a v neposlední řadě také na vysvětlení jistých palčivých otázek, jako např. původ a účel kruciformu a Prázdnoty, jež spojuje. I přes pomalejší tempo se však stále jedná o skvělou součást famózní série.

MesLivres
12.06.2013

Ve srovnání s Hyperionem jde o hodně složité čtení. Alespoň pro mne nebylo jednoduché prokousávat se některými pasážemi. Každopádně jde o kvalitní knihu a nepřestávám obdivovat autora za jeho fantazii.