Ohne v zime

Ohne v zime https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92209/bmid_ohne-v-zime-UxA-92209.jpg 4 82 13

Viking Haardrad Family série

Prekrásnu lady Brennu unesú Vikingovia do svojej krajiny a urobia z nej otrokyňu. V nepriateľskom svete bojuje nielen o slobodu, ale aj o holý život. Stretáva sa s nenávisťou, závisťou a intrigami, ale nachádza aj priateľov a lásku mocného Vikinga...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Fires of Winter , 1980

Ála1968
27.05.2023 5 z 5

Dlouho jsem knihu sháněla a konečně se mi to podařilo.I když je ve slovenštině, přesto je nádherná.Druhý a třetí díl jsem četla nedávno a jsem nadšená z celé série.

Ivusak7
20.11.2022 5 z 5

Krásné napsané, nevím který díl ze série se mi líbil nejvíce. Hezký příběh dvou mladých lidí.

MonaLisa42
13.04.2022 3 z 5

Jedná se o čtivou oddechovou.
Měla jsem chuť na příběh o Vikingcích, a tak jsem narazila na tuto knihu. Četla se krásně a rychle utekla. Příběh nebyl nijak výjimečný, ale nelituji. Občas jsem nad chováním hlavních postav jen protáčela oči a nadávala jim. Brenna je zajímavá dívka a přežila snad nemožné. Garrick je skvělý. Ostatní postavy jsou pro mě záhadou, jejich chování se pořád mění a je těžké odhadnout, co se od koho dá očekávat.
Na knihu jsem narazila jen ve slovenštině a možná proto mě zas tolik nezaujala. Děkuji!!!

avalonek
21.03.2021 5 z 5

Dokonalá krása..Úžasné čtení a teď už je dokázat knihu sehnat do vlastní knihovny..

Alenka76
30.12.2019 5 z 5

Moja prvá kniha od tejto spisovateľky a top najlepšia vždy sa ku nej vraciam už ani neviem koľko krát prečítaná vrelo doporučujem.

vcielka
09.10.2019 4 z 5

Nie zle, ale... bolo tam vela ale. Citalo sa to dobre a fakt som niektore veci cakala ako sa vyvinu az tak, ze neslo knizku odlozit, lenze to spravanie hrdinov bolo niekedy divne. Niektore vysvetlovacky preco kona postava ako kona a ako to suvisi s jej minulostou boli take nasilu spisane. Niekedy mam pocit, ze citam knizku s neandertalcami, ktori drzia v ruke kyje a buchaju sa do hrude a vykrikuju ja muz ty zena, ty posluchat, ty dobra len na jedno, ja si chciet uzit... a potom zensku schmatne a za vlasy ju odnesie do jaskyne... jaj a potom tie sladke reci na konci mi strasne vadili. Milujem ta ale nedokazem s tebou zostat ked mi neveris... nemilujem ta, uz nikdy nezverim svoje srdce ziadnej zene.... a bla a bla a bla patos nad patos. Milujem zenske romany ibaze z patosu sa mi dviha zlc.

nani_nka
16.01.2019 3 z 5

Fú. Po prečítaní niekoľkých súčasných románov som dostala chuť na historický román plný krásnych rób, plesov, gentlemanov a etikety. No ale keďže som si neprečítala anotáciu namiesto toho sa mi dostala do rúk kniha o drsných Vikingoch. Nemôžem knihe uprieť to, že sa veľmi dobre čítala, ale hlavný hrdina, ktorý má otrokov a znásilňuje manželku, to teda fakt nie je pre mňa to pravé orechové.

chrum
16.01.2019

Vyšla tato kniha také v češtině?

oliviet
04.01.2019 5 z 5

Po letech jsem konečně sehnala tuto skvělou knížku. Určitě doporučuji přečíst, doplní krásně 2 a 3navazující díl. A slovenština vůbec nevadí ...

Fizulka71
05.12.2017 4 z 5

Moc pěkný příběh, plný nečekaných zvratů a dobrodružství z dob, kdy byli Vikingové postrachem pro velkou část tehdejšího světa. Tyhle severské příběhy mám moc ráda, i když jsou leckdy hodně drsné. Za mě palec nahoru

havrmoni
25.07.2017 5 z 5

Nádherná romantika a příběh. 2 a 3 díl jsem četla už před nějakou dobou,ale tenhle ne. Měla jsem strach,že mi to ve slovenštině nepůjde a příběh si tak nevychutnàm. Zbytečná starost. Dneska čtu v obou jazycích . Jdu opět přečíst zbývající díly,protože tahle autorka mě baví.

dendy.252
20.10.2014 4 z 5

Velice zajímavý příběh plný zdoru. I když jsem to četla ve slovenštině a někdy se trošku ztrácela, tak se mi celý příběh líbil. Samozřejmě oddychové romantické čtení. :)

miruska1
05.11.2013 5 z 5