Verunka a kokosový dědek

Verunka a kokosový dědek https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11424/bmid_verunka-a-kokosovy-dedek-vgE-11424.jpg 4 31 8

Hubertovi jsou taková docela obyčejná rodina. Maminka je nervózní z tetičky Uršuly, která vlastně tetička není. Tatínek nemá rád záhady, ale doma se pořád nějaké dějí. Babička Agáta nemá ráda morčata, ale stýská se jí po její první lásce. Šestiletá Verunka má kamaráda Lukáška a nic jí neschází ... kromě dědečka. A věřte nevěřte o Štědrém dnu dostane balík až z Haiti a v něm nejzábavnější a nejdivnější dědeček na světě.... celý text

mishulda
02.12.2020 4 z 5

Jak již bylo řečeno, kniha je napínavá, poutavá. Moc pěkné čtení pro malé školáky. Nicméně doporučuji číst bez názvů kapitol, protože to člověka jaksi ruší.

chaluparka2014
15.03.2016 5 z 5

Nejmilovanější kniha mé dcery.

bibi.r
17.03.2014 2 z 5

Příběh o Verunce mě neoslovil. Bylo to takové hodně zmatené, nic nemělo vlastně pořádný konec a ani jsem to nedočetla.

tyzik.cejka
16.06.2013 2 z 5

sice mě Lichožrout bavil víc ale přesto si to dvě hvězdy zaslouží

aalexiis
10.05.2013

krásná knížka, vtipná, milá, hlavni postava má stejné jméno jako já, takže má mé sympatie. ilustrace jsou úžasné a vždycky mi vykouzlí úsměv

Ypeta
08.11.2012 5 z 5

Jediný nedostatek této knihy je v tom, že není k sehnání. Jinak je báječná, úžasný nápad, skvělé výtvarné zpracovaná

Nikoleta987
26.11.2011

je to fakt dobra kniha a je skoro o me!♥

raduza777
05.12.2010 4 z 5

Moc pěkné čtení pro zhruba šestileté děti, spousta nečekaných zvratů, úsporný text - nechává prostor pro vlastní představivost, nápaditá zápletka a její rozuzlení, hodí se skvěle k Vánocům :)
Jediné, co nám trochu vadilo při souvislém čtení, byly názvy pidi-kapitol (366 příběhů), ale to je drobnost. Ilustrace nádherné - paní malířka Miklínová opět nezklamala :))) Moc by se mi líbil Večerníček nebo si dokážu představit i film, některé příhody jsou k tomu jako dělané - např. výstup kokosového dědka v Národním divadle ;)

kokos

Pavel Šrut
česká, 1940 - 2018
2008  86%Lichožrouti
1998  76%Ezopovy bajky
2010  90%Lichožrouti se vracejí
2005  83%Příšerky a příšeři
2001  92%Pavouček Pája

Kniha Verunka a kokosový dědek je v