Velké kraví dostihy (01/II)

Velké kraví dostihy (01/II) https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250880/bmid_velke-kravi-dostihy-fzJ-250880.jpg 4 56 8

Kůstek série

Kůstek se dostává na Jarní veletrh zvířat a květin. Podlehne však jiné neřesti a tím jsou sázky. Sázky na Kraví dostihy. Jenže, aby jeho kráva vyhrála musí podniknout určité kroky.

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

The Great Cow Race , 2015

Mišule_11
09.09.2020 4 z 5

Další příběh Kůstky byl rovněž zajímavý, ale už ne natolik jako první díl, tedy pro mě! :)

Anna27
14.08.2019 5 z 5

Komiks krásný, budu číst i další díly. :-)

Mamosvain
03.06.2019 5 z 5

Druhý díl dostál a v mnohém i předčil má očekávání po přečtení prvního dílu. Vřele doporučuji všem, kteří přečetli první díl a chtěli by se o všech postavách dozvědět, jak se to s nimi bude odehrávat dál. Ani smích vás párkrát za knihu dozajista nemine!

SeanFifield
07.04.2019 4 z 5

Sice to není na plný počet, protože pár nejasností by se tam s úspěchem našlo, ale strašně to pobaví, čtenář se zasměje, zasportuje a pozná i něco z přírody. Vosa je boží. O zábavu se zde převážně stará Podfukář s Švandou. No, že jim tak trochu nevyjde snad ani není jejich chyba. Ale tak to má být, tak je to správně a hurá na další knihu a další dobrodružství.

azzies
05.01.2019 4 z 5

Druhý díl nezaostává v ničem za tím prvním, navíc rozvíjí a pokračuje v ději, který bavil už v tom prvním.

Terva
03.11.2018 4 z 5

Jedu, jedu.
Neflákám se!
Jídlo už tu tři vteřiny stydne!
Přece ho nebudu zas vohřívat!

Dostala mě ta lidožravá včela: Dej sem to cígo!

Jinak situace s Ferdou Kůstkem a jeho parťáky, kteří při útěku z Kůstkova zůstali přes zimu v krásném údolí, pokračuje. Než budou moci odejít, musí oba jeho kámoši, Podfa a Švanda nejdříve zaplatit za ubytování a stravu, tím, že umyjí nádobí. Ale toho je čím dál víc. A navíc, Kůstek si vzal do hlavy, že pro svou milovanou Trnku sežene nějaký ten med. A ke všemu tomu zmatku už se blíží i velký kraví závod. No a další průsery jsou na světě.

Malá ochutnávka:
Tajemná kráva.....čtyři ku jedné
Babča Ben.......šedesát ku jedné.
Veškerý další krávy nastrkáme někam mezi ně. Co myslíš?
Myslím, že sis to právě vycucal z palce.
Jasně, že jsem si to vycucal z palce..........

Opět jednoduše geniální kresba. Například brouk Ted je síla a detailně propracovaná kresba. Dále je tu spousty tajemství, podvodů, ale i srandy a lásky. Tady nezbývá nic jiného než doporučit jako povinnou četbu.

Při čtení této knihy jsem poslouchal Iron Maiden a jejich CD z roku 1980 Killers.

Citát: Když já občas vidím ledacos, ale rozlišit fantazii a skutečnost není má silná stránka.

TimeLord
26.09.2018 5 z 5

Super príbeh, pekná kresba

kethy
08.06.2015 5 z 5

Příjemné překvapení. Ještě lepší než příběh první. Tohle jsem si dala ještě jednou.

Jeff Smith
americká, 1960
2010  86%Útěk z Kůstkova (01)
2011  89%Oči bouře
2015  85%Velké kraví dostihy (01/II)
2018  89%Útěk z Kůstkova (barevné vydání)
2012  88%Čas zabíjet draky

Kniha Velké kraví dostihy (01/II) je v