Kniha psychologie

Kniha psychologie vychází jako druhá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky. Srozumitelně vysvětluje všechny velké myšlenky tohoto fascinujícího oboru společenských věd. Provází nás vývojem psychologie od počátků až do současné doby a v chronologickém řazení seznamuje s nejvýznačnějšími psychology a jejich teoriemi. Knihu doplňují diagramy, které krok za krokem zpřehledňují složité teorie, klasická rčení, jež činí psychologii snáze zapamatovatelnou, a vtipné ilustrace. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202488/velke-ideje-kniha-psychologie-d1u-202488.jpg 4.823

Velké ideje

The Psychology Book

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Univerzum

Guepp

Jednoduse podana, vsechny informace perfektne zasazeny do kontextu. Ma krasnou grafiku a je moc prijemna. Najdete v ni hlavni osobnosti psychologie a jejich praci. Urcite doporucuji vsem, co si chteji v psychologii udelat jasno, zde mate super zaklad! :)

amelie.m
21.10.2016

U téhle knihy někdo dost přemýšlel a je to znát. Provází chronologicky vývojem psychologie, bez zbytečné omáčky. Při čtení vám najednou do sebe začne zapadat spousta věcí, které v životě zažíváte či potkáváte a často se nad nimi ani nepozastavíte.

Baví mě, hooooodně! :)