Vědomé milování

Vědomé milování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230620/bmid_vedome-milovani-Emt-230620.jpg 4 32 12

Kniha Vědomé milování představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu. Tento přístup k sexualitě má nesmírně vyživující, léčivé a zcela nové roviny odhalující účinky vášně! Konečně skvělá kniha o sexu − přirozená, upřímná, hluboká a zemitá, ukazující roviny intimity mnohonásobně překračující „vzrušující techniky a pozice“ a „ezoterický přístup učení o čakrách a duchovnu“. Díky popsanému přístupu k sexu se budete moci vnořit přímo do podstaty zdroje naší základní životní síly, prohloubit ve svém životě lásku a objevit vitalitu, radost a vášeň, o které jste ani netušili!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Erotika
Vydáno: , Synergie

Slow Sex

ziriant
12.02.2024 4 z 5

Jo, tohle jsem si měla přečíst před lety, abych sexuálně vyrostla na zdravém sebevědomí a vůbec vědomí možnosti volby. Zároveň to samozřejmě beru tak, že nikdy není pozdě, jen je trochu škoda, že ta "vědomost" v sexu a vlastně v životě jako takovém je ve většinové společnosti sprosté slovo. Jinak jemně a citlivě, ale zároveň jasně a smysluplně podáno.

Tadeash
19.10.2023

Přečetl jsem třetinu, byla to dost nuda, pak jsem to vzdal. Na pochopení východní filosofie a spirituality je kniha dost povrchní a útržkovitá, ve výsledku vlastně nic neříká. To, že sex není jen o orgasmu, jsem už věděl.

Lafix
28.06.2023 2 z 5

Návody jsou zajímavé, ale kniha sama o sobě je hodně zdlouhavá a na čtení nudná. Autorka se v některých pasážích opakuje a stále dokola zdůrazňuje tytéž informace. Kniha se mi nelíbila.

kristy.d
22.01.2023 4 z 5

Jeden z těch lepších ,,návodu na sex,,. Některé myšlenky mě zaujali ale spíše ty které se dají využít i jinde než v milování. Když bude časem s kým, vyzkoušela bych praktikovat v praxi docela mě to zaujalo ale ne tak doslovně jak je to v knize. Znovu bych nečetla a tak na 70% doporučila.

Martina1725
24.10.2022 3 z 5

V knize je pár zajímavých myšlenek. Ovšem dalo by se vše sdělit stručněji.

Sisssi
28.03.2022

Opět kniha o ničem.

domihruzkova
20.04.2021 4 z 5

Sem tam zajímavá myšlenka, sem tam totální blábol (aspoň pro mě). Rozhodně chci ale poznatky z této knihy vyzkoušet na vlastní kůži, zda to opravdu funguje.

Mellivora
21.08.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, jistě je v ní obsažena spousta informací k zamyšlení. Akorát to chce aby se v ní našli oba partneři, jinak to pošlape na 50 procent :) doporučuji

Bohyně
19.02.2018 5 z 5

Super kniha o vědomém milování. Jak se napojit na sebe a své vnímání.

veronica 01
24.03.2017 1 z 5

Nikdy v životě jsem nečetla tak extrémně nezáživnou a nepřitažlivou knihu o sexu. Připadalo mi to všechno podané tak nějak suše a neatraktivně. Očekávala jsem od toho něco úplně jiného. Mě to připadalo jako 230 stran ezoterických keců o sexu, omlouvám se.

Jandel
22.01.2017 5 z 5

Opravdu nejlépe číst spolu s partnerem. Kniha mi dala naprosto nový pohled na běžnou sexualitu. A přitom je to tak jednoduché, už v názvu obsažené - ta vědomost.

beluca
27.04.2016 5 z 5

Skvělá kniha, která dodala nový rozměr našemu manželskému sexuálnímu životu. Děkujeme s manželem oba za ní :-). Moc nám oběma pomohla.

Diana Richardson
jihoafrická, 1954