Včelí medvídci od jara do zimy

Včelí medvídci od jara do zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27063/vceli-medvidci-od-jara-do-zimy-27063.jpg 5 59 13

Z večerníčkových pohádek určitě dobře znáte Čmeldu s Brumdou, dva podnikavé čmeláčky, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Teď si můžete přečíst o jejich dalších dobrodružstvích, která se nevešla do knížky první. Čeká na vás dvacet sedm příhod, v nichž samozřejmě nechybí čmeláčí maminka, jež to s kluky opravdu nemá lehké. Těšit se můžete i na neohrabaného Pučmelouda, strašidlo Čmelobuba a další známé postavičky. Kdo rád zpívá, určitě ocení, že v knížce najde i pět oblíbených písniček včetně not. Takže, až si budete číst o veselých rošťácích, můžete si s nimi dokonce i zabroukat. Pro děti od 5 let.... celý text

surel
10.01.2024 5 z 5

Čteme pořád dokola a dokola,občas na naléhání rodičů za něco vyměníme,ale brzy se zase vracíme. Pohádky jsou krátké ,idealní před spinkáním.Krásné ilustrace.

JoMia
30.10.2023 5 z 5

Čteme s dvouletou dcerou každý den před spaním. Je to i taková moje srdcová záležitost z dětství a jsem ráda, že i malá si knížku zamilovala.

katerina7226
22.06.2022 5 z 5

Stará dobrá klasika, ideální jako pohádka na dobrou noc. Povídky krátké, ale vtipné a řekla bych, že i poučné. :) A za písničky přidávám další hvězdu, ty nás bavily nejvíc. :)

yellow
23.03.2022 4 z 5

Bohužel máme vydání bez písniček, které nám hodně chyběly. Příběhy jsou pěkné, ilustrace krásné, ale na večerníčky to nemá.

musivila
16.07.2021 5 z 5

Tato kniha se nám se synem líbila ještě více než první „Příběhy včelích medvídků“, přišla nám vtipnější. Obsahuje 27 krátkých příhod s velkými ilustracemi, proložených 5 známými písničkami včetně not (Mámo, táto, ona mě honí; Křidýlkama kmitáme; Zvonku zazvoň cinkylinky; Bílá, bílá; Zima, zima čas je zlý). Za nás určitě doporučujeme a už se těšíme na další díl: „Jak se mají včelí medvídci?“.

Anitram22
16.04.2021 5 z 5

Moc pěkné příběhy včelích medvídků. Jednotlivé příběhy jsou max na dvě stránky a vždy doplněné o krásnou ilustraci. Pro čtení před spaním, nebo děti, které se učí číst ideální.

Venda32
07.01.2020 5 z 5

Vzhledem k délce jednotlivých příběhů ideální před spaním. Příběhy jsou napsány jednodušše, srozumitelně a vtipně. Takže kromě dcery poslouchá také maminka :-)

jindrich7442
08.12.2019 5 z 5

Stejně jako předcházející kniha měla úspěch i tato a těšíme se na příběhy a písničky další knihy.

tynka65
08.10.2019 5 z 5

Moc hezké příběhy včelích bratříčků. Příběhy jsou kratší, takže pro nás ideální čtení před spaním.

Alfička03
12.01.2017 5 z 5

Jak tipické a roztomilé. Návrat do dětství :"D

majík1
05.07.2016 5 z 5

Super kniha a děti jí milovaly

Beskyd.škol.
14.05.2016

Krásné poutavé příběhy, které baví u nás všechny děti...

LucKub
12.09.2015 5 z 5

Naprosto uzasna knizka s krasnyma povidkama, pisnickama. Velmi ctiva a vtipna