Vánoční příběhy: Daniel a anděl / Slyš! Toť herold / Vyměněné srdce / Zázraky

Vánoční příběhy: Daniel a anděl / Slyš! Toť herold / Vyměněné srdce / Zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66843/vanocni-pribehy-66843.jpg 4 94 13

Kniha obsahuje čtyři čtivé novely napsané populárními romantickými autorkami, jež patrně českým čtenářkám není třeba představovat, odehrávající se v různých dobách a v různých koutech světa, avšak spojené kouzlem atmosféry vánočních svátků. Teprve kouzelná moc vánočního času dává hrdinům příběhů spatřit pravé hodnoty objevující se v jejich životech.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

A Holiday of Love , 1994

petulkapeta
28.12.2021 4 z 5

Příběhy se mi moc libili o to vic i ty historicke. Pěkné oddechove vanocni pocteni.

pip11
19.10.2020 4 z 5

První tři příběhy se mi líbily, poslední čtvrtý vůbec. Dokonale Vánočně laděný byl nejvíc ten třetí, ty ostatní jen v náznaku.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Pěkné čtení ❤️❤️❤️

haWranka
30.11.2018 1 z 5

Za mě tedy bída. Vánoční atmosféra nikde, hrdinové divní (až protivní), příběhy nudné. Chápu, že když jsou krátké, tak nebude děj extra bohatý, ale každá druhá harlekýnka je lepší. Oravdu zklamání...

Makkulka
23.09.2017 2 z 5

Zaujala mě pouze povídka Vánoční příběhy. Ostatní je hrozné.

alzbeta4340
02.03.2016 2 z 5

Já bych to nazvala "zbytkovými" povídkami. Prostě motivy příběhů z knih, které autorkám zbyli, případně je z rozsáhlejších románů vyřadily. Dá se to přečíst jen když nemáte doma nic lepšího. O hvězdičku navíc dávám za první povídku od Jude Deveraux, ta se mi zdála nejlepší.

havrmoni
20.05.2015 4 z 5

Ten první opravdu pohádkový,vánoční. Druhý, na který jsem se velmi těšila zklamal. Moc jsem se těšila,že napsala nějaký příběh o Nicholasovi,který se mi líbil ve Whithey a S Tebou až na věky,ale tohle bylo pojato spíš o Julianě ,která se objevila v té druhé knize. A zklamalo mě to,protože nic z jeho humoru,francouzských lichotek a zdrobnělin,které používal hojně v sérii Westmoreland tu nebylo. Ani jako hl.postava,jen figurka do počtu,spíš to bylo celé o Julianě,její rodině,povaze a přáních.Ostatní povídky se dali číst- prostě vánoční romantika.

Marika Vanova
20.12.2014 3 z 5

Dalo se to číst, jen poslední příběh se mi úplně nelíbil.

Hřibče
09.02.2014 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, které jsem teď zvláště ocenila, protože na čtení jsem neměla příliš času. Stačilo mi za večer přečíst povídku, čtení jsem si užila a hlavně jsem věděla, jak příběh dopadl. Nemusela jsem být napjatá několik dalších dnů, než jsem se zase k četbě dostala. Přiznám se, že jsem nečetla poslední povídku od A. Lamb, ale to proto, že už jsem byla přeslazená a rozhodla jsem se číst něco jiného. Nevylučuji, že se k ní ještě někdy vrátím. :) Příjemně mě překvapila povídka od J. Barnettové, byla velmi čtivá, romantická a opravdu taková asi nejvíc vánoční. :)

modranka
07.06.2013 4 z 5

Kniha je voľným pokračovaním série Westmoreland, takže ak sa vám páči Whitney, moja láska... určite by ste si mali prečítať aj poviedku z tejto knihy. Je o Nicholasovi DuVille.

Nuttelka
06.11.2012 5 z 5

Velmi příjemné čtení :-)

Eseter
03.10.2012 1 z 5

Ach, kdysi jsem tyhle knížky četla moc ráda. Když je čtu dnes, nestačím se divit. Ze všeho nejvíc mi připadají nudné a hned potom směšné a někdy trapné. Nejhorší ze spoluautorek mi přijde jejich královna Jude Deveraux. Její příběh je stejně hloupý jako ve všech jejich románech. Jediná povídka, která se mi dobře četla, byla ta poslední, kdy jsme se mohli dozvědět alespoň něco málo z historie. Tenhle žánr už prostě není nic pro mě, ale nestydím se za to, že jsem v něm kdysi nacházela zalíbení a pokud to není jediný druh četby, tak to neodsuzuju ani u ostatních.

liskarysava
19.06.2012 3 z 5

Vánoční romantika, pro nenáročné.

Vánoce romance

Jill Barnett
americká, 1949
Arnette Lamb
americká, 1947 - 1998

Kniha Vánoční příběhy: Daniel a anděl / Slyš! Toť herold / Vyměněné srdce / Zázraky je v