Vánoce v Aspenu

Vánoce v Aspenu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33101/vanoce-v-aspenu.jpg 3 35 9

Regan Reillyová série

Soukromá vyšetřovatelka Regan Reillyová se vrací, k potěšení zástupů svých obdivovatelů, v další napínavé knize, neboť jí není dopřán odpočinek ani na lyžařské dovolené na svazích severoamerického horského střediska Aspenu, kde se zimní idyla brzy změní ve vražedný slalom.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Iced , 1994

čef
12.10.2022 3 z 5

Starosvětská průzračná detektivka, která povětšinou bohužel dost nudí a žádné větší překvapení se nekoná. Vše se motá okolo krádeží mnohamilionových obrazů, lyžování a různých večírků ve známém výletním centru Colorada. Typické čtení pro paní a dívky před sto lety.

vlkcz
12.10.2020 4 z 5

Klasická oddechovka. Luxusní prostředí, Regan místy funguje spíš intuice než rozum, ale i přes sladkobolný závěr jsem se při čtení dobře bavil.

konicekbily
08.06.2020 3 z 5

Průměrná detektivka, jejíž autorkou je dcera Marry Higgins Clarkové. Snaží se napodobit psaní jako maminka, k úplné špičce ve psaní detektivek ji čeká ještě dlouhá cesta. Nenáročná odpočinková četba to ale určitě je.

janina66
24.04.2020 3 z 5

Přečetla jsem již dříve. Taková lehká pohodová detektivka. Trochu úsměvná, psáno velice jednoduchým jazykem.

Jaruš7
26.08.2018 3 z 5

Tak 2,5*
To slibované nemělo tu správnou kadenci.

marek1278
25.01.2016 4 z 5

Pěkná čtivá knížka, s Regan se člověk nikdy nenudí, ani na horách :)

Nuny
13.08.2013 5 z 5

Mně se kniha moc líbila. Příběh u kterého nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, vše se samo naservíruje a vy jen s pokyvováním hlavy souhlasíte. Ano tak se to dalo čekat... Ano tohle jsem si přesně myslela. Přesto je dílo pěkně a lehce napsané a dávám pět hvězdiček, protože si to zaslouží.

malí
20.07.2011 2 z 5

Kniha je čtivá, ale to je asi tak vše. Zápletka velice chabá a jazykové zpracování je tak asi na úrovni, kdyby to psala středoškolačka. Doporučila bych knihu na oddechové čtení na záchodě.

Pajďulka
07.04.2011 4 z 5

Tohle už vyšlo - asi u jiného nakladatele. Kupodivu je to dobrá knížka. Dcera dokazuje, že může trumfnout matku spisovatelku. Napínavé, vtipné a má to hlavu a patu