V zajetí slasti

V zajetí slasti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332356/bmid_v-zajeti-slasti-xKB-332356.jpg 4 165 15

Psyové / měňavci série

Ashaya Aleineová je dokonalá Psyka – chladná, klidná, vyrovnaná… avšak jen na povrchu. Aby zajistila bezpečí svému synovi, hraje s Radou Psyů nebezpečnou dvojí hru: poslušně plní nařízení radních a zároveň se potají snaží zosnovat plán, který by ji i její dítě osvobodil z krutého zajetí. Její jedinou šancí, jak se zachránit, je předstírat vlastní smrt a svěřit se do rukou nebezpečného odstřelovače, který ji už týdny pronásleduje ve snech. Strážce smečky DarkRiverů Dorian Christensen přišel kvůli psyskému vrahovi o sestru a celé rase přísahal pomstu. Sice postrádá schopnost měňavců vzít na sebe podobu svého zvířete, ale v jeho nitru přesto žije uvězněný levhart, který touží po odplatě. Dorian si nikdy nemyslel, že by mohl propadnout příslušnici chladné rasy Psyů, jenže osud málokdy hraje podle pravidel a úkol chránit Ashayu a jejího syna ho brzy přinutí přehodnotit priority. Ashayu však nepronásleduje jen Rada Psyů, vznáší se nad ní přízrak z minulosti, který by mohl její křehký vztah s Dorianem ohrozit tím nejfatálnějším způsobem…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Hostage to Pleasure , 2008

Laf
09.03.2022 4 z 5

Skvělé pokračování, které přineslo zase něco nového. Nechybí akce ani napětí. A ten závěr? No prostě pecka rozuzlení. Vřele doporučuji :)

anna7852
25.02.2022 5 z 5

fíha pátý díl zamnou a já stále nevím který díl se mi líbil nejvíc,protože zatím všechny jsou naprosto úžasný :-)

johana3160
21.10.2020 4 z 5

Myslim, ze tentokrat to melo vsechno i to co mi minule chybelo a ten zaver... nechci spoilerovat... ale jsem rada jak to dopadlo:)

Turante
19.12.2019 5 z 5

Opět skvělý příběh, těším se na další díl.

havrmoni
02.12.2019 5 z 5

Tohle se mi zatím líbilo nejvíce.

jitka7
14.01.2019 5 z 5

Tak a jsme u nás na konci. Doufám, že vyjdou další, protože podle mě to bude stát za to. Hrozně jsem si oblíbila Ashayu a jejího synka a ta její pošahaná sestra, panebože, to by člověk nečekal, co z toho vzejde. Dorian byl skvělej. Jeho proměna pro mě byla dojemná, tak dlouho jsem na to čekala s ním :)

janno69
16.09.2018 5 z 5

Další skvělý díl, skvělé série. Doufám, že brzy u nás vyjdou nové díly.

Evule114
06.03.2018 5 z 5

V tomto díle mi připadalo, že je mnohem víc akce oproti erotiky, když to srovnáme s prvním dilem, což mi vůbec nevadí. Nevím jak ostatní, ale tohle mě už trošku vytočilo: Nalini píše u každého muže, jak je nebezpečný a na hraně a že ten další je na tom hůř než ten předchozí. Tak to už mě štvalo, ale chápu to :-). Jinak se to četlo samo, akorát mě mrzí, že jsem se těšila na reakce smečky, jak se Dorian proměňuje a ono nic. Nevadí určitě se dočkám v dalších dílech. :-) Také se líbí, že Nalini zahrnuje vždy do knihy i hrdiny dalšího dílu, takže už se těším na Mercy :-)

AKO
20.11.2017 5 z 5

Knižní série, kterou si musíte přečíst je velmi čtivá, napínavá, plná dobrodružství, záhad a smyslných nebezpečných můžu, kteří vás nepřestanou ohromovat svou arogancí a smyslností. Už se těším na další žhavý díl!!!

Lenka.Vílka
07.11.2017 4 z 5

Svůj názor na sérii jsem psala už u předchozích dílů, takže se nebudu opakovat. Proto jsem zmatená a nechápu, jak jsem se dostala až na konec pátého dílu, s myšlenkou, kolik jich v sérii je celkem. Ono to je vlastně stále to samé dokola, ale dobře napsané. Ano, vždy se trochu posuneme v rámci informací ohledně PsyNetu, ale v základě je to romanťárna, kde jsou všichni ti krásní a dokonalý postavičky, ať už jsou z jedné nebo druhé strany barikády. Jestli chcete na pár hodin nemyslet, doporučuji. Já si vždycky řeknu, že další díl už číst nebudu a najednou ho čtu a zároveň mi je jasný, že se pustím zas do dalšího, když vlastně nevím proč. Jo, vlastně asi ho, kvůli těm pár hodinám, kdy nemusím na nic nemyslel.

cukrovka
30.10.2017 5 z 5

Skvělé pokračování série. Romantika mezi Dorianem a Ashayou byla super, ale úplně mě strhl naznačený postupný kolaps psyské sítě a změna světa tak jak ho hrdinové v knize znají.

alzbeta4340
09.05.2017 5 z 5

Povedená romantická fantasy. Svět, ve kterém se střetávají Psyové, měňavci a lidé. Trochu mi to připomíná od Wardové její sérii Bratrstvo černé dýky, s tím rozdílem, že tady nejsou postavy tak černobílé. Občas můžeme i některého padoucha chápat a sympatizovat s ním. Stěžejní je romantická linka, v tomto díle vztah mezi Ashayou a Dorianem, ale i jinak se toho v knize spousta odehrává.
Tato kniha se mi moc líbila. Kdo máte tento žánr rádi, nedejte se odradit příšerným českým názvem - byla by to chyba. Doporučuji.

Kešu1981
06.03.2017 5 z 5

Nalini umí výborně popsat svět Psyů a měňavců...a už teď se nemůžu dočkat příběhu Hawka a Sienny :o)

Dragita
05.03.2017 4 z 5

V zajetí slasti je pátým dílem série o Psyích a měňavcích. Dostalo se mi akce i napětí, jen mi občas nesedly charakterově hlavní postavy (no, nemohu milovat všechny a Dorian osobně mě štval a Ashaya byla trochu nudná)Ale jinak se to rychle četlo, světový konflikt mezi rasami pokračuje a autorka umí psát napjaté scény, umí překvapit, vtáhnout čtenáře do děje a na konci jej vyplivnout s potřebou dalšího dílu. Takže ano, prosím - chci šestý díl!
Jak se popere kočka s vlkem, mě zajímá. A apokalypsa také, samozřejmě.

Janičta
26.02.2017 3 z 5

Jako obvykle je tato kniha pohodová oddechovka. Už jsem za tu dobu na autorčin styl zvyklá. Je to klasické romantické čtení. Rytíř na bílém koni zachraňuje princeznu a učí ji milovat. Líbí se mi autorčin svět, rozmanitost ras, i když všechny mají stejné kořeny. Jsem zvědavá koho dalšího přidá autorka do sbírky v příštím díle :-)

Nalini Singh
novozélandská, 1977
2014  83%Otrokyně citů
2015  87%Ledové pohlazení
2019  88%Ohnivý cejch
2014  81%Předtuchy smyslnosti
2017  88%V zajetí slasti

Kniha V zajetí slasti je v