V cizím těle

V cizím těle https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21973/bmid_v-cizim-tele-frq-21973.jpg 3 36 7

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Stopy hrůzy 70, ze série Ulice strachu. V lese za Fear street je tajemná zeď, kde se může stát něco strašného, přesněji řečeno, kde se může člověk proměnit v někoho jiného. To se přihodí Nicole a Lucy. Nicole vstoupí do Lucyina těla a Lucy vstoupí do těla Nicole. Je to úžasné. Avšak pro Nicole to úžasné není. Lucy se v jejím těle dopouští těch nejstrašnějších činů – vražd!... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

Switched , 1995

Petra-Nela
Petra-Nela
28.01.2024 5 z 5

Vůbec jsem netušila o čem to je, konec mě fakt překvapil

terimila
terimila
02.10.2023 4 z 5

Hodnotím jen v rámci Stop hrůzy, ale tohle je prostě tak svébytnej žánr, že to nelze hodnotit jako normální horory a thrillery.
A v rámci Stop hrůzy je tohle hodně dobrý. Sice puberťácky unáhlený a přepjatý, ale to k tomu patří... a jakmile se děvčata vydají do Shadysideského lesa ke zdi, začne to být dost fajn. Slušná atmosféra, pěkný překvápko od Lucy, obstojně nechutné vraždění... a ten závěr, jo. Ten to vyšvihl o hvězdu nahoru. I když hodně zajímavá byla i myšlenka úniku jedné osobnosti dál a dál jen díky tomu, že si najde dalšího jedince na výměnu... i s tím by se dalo pracovat. Fakt dobrý.

Parádní oddychovka na půl dne. Tímhle dílem jsem se ke Stopám hrůzy vrátila snad po třech letech... a zase mě to docela navnadilo pokračovat. Takže fajn.

Martin82
Martin82
04.10.2022 4 z 5

Trošku tu pomůžu s lepším hodnocením - velmi překvapujícím závěrem se vše vlastně elegatně vysvětlilo, protože posledních 20 stránek jsem vůbec nechápal (jak je vše možné) a tedy velmi se těšil na vysvětlení - 76%.

Kontryhelka
Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Tohle jsem nějak nepobrala. Spíše slabší, moc se mi nelíbilo.

anoti
anoti
19.04.2017 3 z 5

Bylo to celé prekombinovane a zmatené TO TEDA JO ;0)..navíc o co tam jde je jasné po pár stránkách. ..

Dinosaur
Dinosaur
04.06.2016 3 z 5

(6/10) Jako oddechovka fajn, bylo to docela napínavé i přesto, že jsem pointu ke konci částečně vytušil.

Saiiint
Saiiint
28.01.2012

Knížka, ve které hlavní hrdinka nemůže věřit nikomu, ani sama sobě . A uvěří někdo jí ? Vždyť ji všichni považují za vraha i když ty zločiny nespáchala . Dá se s tím ještě něco dělat ? Nebo bude muset navždycky utíkat před policií ? Závěr byl překvapující, vysvobozující .. Mně osobně se knížka líbila .

záměna

Robert Lawrence Stine