Útesy sebevrahů

Útesy sebevrahů https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54986/utesy-sebevrahu-54986.jpg 4 32 10

Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je zajímavá žena z dobře situované rodiny s milujícím manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Zdálo by se, že její osud se může odvíjet klidně a spokojeně i přes časté a opakující se problémy s manželovou tetou, stejně jako přes občasné zdravotní potíže, které souvisí se zvláštními vizemi z doby dávné egyptské královny Nitokris a její společnice Tanji, velekněžky bohyně Isis. Autorka vypráví o běžných radostech i strastech současné ženy, ale zároveň vyjadřuje i svou víru v to, že i v nejvšednějších osudech je skrytý velký příběh a že skrze jeho poznání a pochopení je možno dojít k pocitu š'tastného naplnění svého života.... celý text

Amneris
05.05.2023 3 z 5

Na knížku jsem se podle anotace velmi těšila, protože období starověkého Egypta miluji a esoterika mě taky zajímá. A nějak nevím, co ke knize napsat. Začátek byl takový plytký, ale pak se to celkem rozjelo. Scény, kdy se hlavní hrdinka Jana ocitla v Egyptě mě velmi bavily, některé pasáže mi přišly pro příběh spíš navíc. Autorka má zajímavější knihy, ale i tak jde o pěkný příběh :-)

EmillyT
31.08.2021 3 z 5

Jedná se o první knihu, kterou jsem od autorky četla a příliš mě nezaujala. Čekala jsem mnohem více prolínání časových linií a napínavější děj.

pivatko
08.03.2021 5 z 5

nádherná kniha, jakoby mi mluvila z duše, donutí přemýšlet

RendyaDav
12.01.2020 5 z 5

Další knížka od této spisovatelky...To se čte samo tajuplno -duchovní protknuté esoterikou...Krásné čtení...

krevetka79
14.11.2019 3 z 5

Knížka byla zajímavá, ale autorka umí psát mnohem lépe. Očekávala jsem více prolínání dějů a propojení minulého života současností.

knihovniceS
28.07.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh, čtivý i pro neznalce esoteriky jako jsem já. Prolínání snů a přítomnosti je zajímavé. Přečetla jsem rychle a vřele doporučuji.

ANDY28
27.06.2019 5 z 5

Líbilo se mi to moc

Jaruce
19.02.2018 4 z 5

Kniha mě bavila, kdo má rád příběhy ze života a s trochou esoteriky, tak se mu určitě zalíbí.

Tess911
12.02.2018 4 z 5

Od této knížky jsem měla asi trochu jiná očekávání. Takže prvních pár stránek jsem měla takové smíšené pocity a uvažovala jestli chci knihu vůbec dočíst. Tak v polovině mě příběh zaujal o něco více. Věděla jsem, že ji dočtu, ale pomalu. Čekala jsem, že tam bude mnohem více ,,Egypta'', ale nakonec musím říct, že kniha byla velmi hezká svým námětem i zpracováním. Určitě doporučuji. SPOILER! Zamrzelo mě, že Paul zemřel kvůli takové blbosti jako brzdy na kole. Ale život holt není vždy krásný a růžový.

pagac17
21.11.2017

Bohužel mi tento román nesedl, nemám rád scio fiction