Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět.

Upřímností k Bohu – Změňte srdce. Změňte svět. https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3794/uprimnosti-k-bohu-zmente-srdce-zmente-svet-3794.jpg 1 4 2

Autor hovoří o nové duchovní revoluci, která vychází z absolutní upřímnosti jedince ve vztahu ke společnosti i k sobě samému a je základem pozitivních změn.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Pragma

Honest to God

Helena0405
17.12.2020 2 z 5

totálna úprimnosť vo vzťahu - pokiaľ sú partneri na vysokej úrovni sebauvedomenia, môže fungovať
totálna úprimnosť inde - hotová samovražda. Myšlienky v knihe považujem skôr za utópiu, ako by to mohlo fungovať, keby... Zdá sa, že autori prepadli falošnej myšlienke, že všetci ľudia uvažujú ako oni dvaja.
Pohrať sa s myšlienkou totálnej úprimnosti je prospešné, avšak aplikovať v praxi (mimo najbližší vzťah dospelých vyspelých jedincov) - vysoko rizikový experiment s nepredvídateľným dopadom na život odvážlivca. Môj názor.

či stojí za to čítať - asi áno. Riadiť sa podľa nej - skôr nie.

Ivka82
09.02.2020 1 z 5

Než jsem knihu začala číst, viděla jsem, že je zde již 2x označena za odpad. Nicméně jsem jí chtěla dát šanci, protože Hovory s Bohem od Walsche se mi vcelku líbily. Bohužel, našla jsem v ní jen velmi málo zajímavých myšlenek, které by se daly shrnout možná do několika málo stran. Takže čtení této knihy považuji spíše za ztrátu času.