Upíří kronika 2: Cesta do minulosti

Upíří kronika 2: Cesta do minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26302/upiri-kronika-cesta-do-minulosti-26302.jpg 4 44 4

Upíří storky série

< 2. díl

Hrabě Drákula odjíždí na tři týdny za oceán přednášet americkým upírům na univerzitu do Wamp Yorku. Nový spolužák, upír Paulus, využije nepřítomnosti hraběte Drákuly, začaruje Vladyho a lstí přinutí ostatní kamarády, aby s ním podnikli zakázaný výlet do minulosti. Cestou v čase nedobrovolně zažívají různá dobrodružství - potopení Titaniku, objevení Ameriky, bitvu u Stalingradu a řadu dalších. Bohužel se jim také podaří změnit část historie a hrozí jejich zmizení ze současnosti!... celý text

syslomil
syslomil
20.06.2022 5 z 5

Stejně čtivé jako první díl, škoda, že další už není. Tentokrát to naši upírci, vlkodlak, myšáci, jeden nešikovný človíček a bezhlavá chůva opravdu zvrtali. Průšvih kolosálních rozměrů. U Titanicu jsem byla kapánek na měkko. Naše skupinka z toho nějak vyvázne, ale ostatní si to museli prožít až do konce. Za mě je tato dvoudílná minisérie lepší než svého času všudypřítomné Stmívání.

Orange8knihomol
Orange8knihomol
13.02.2018 5 z 5

Miluji upíry. Prostě super!

SeverusSnape
SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Miluju,jako malá jsem to přímo hltala :)
Vlady & spol. Jsou spojeni s děctvím

TessDragon
TessDragon
07.09.2012 4 z 5

První jsem četla tuto knížku a zaujala mě.Né,že by to byl nějaký trhák,ale byla to pohodová dětská strašidelná kniha s upíry v hlavní roly.Moc se mi líbilo cestování do minulosti,hlavně potopení Titanicu.

upíři

Autoři knihy