Umění zahálky aneb rozkoš z nicnedělání

Umění zahálky aneb rozkoš z nicnedělání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175541/mid_umeni-zahalky-aneb-rozkos-z-nicnede-T6H-175541.jpg 4 15 3

Manuál záchrany všech přepracovaných, přegooglovaných, přefacebookovaných, přecomputerovaných, přemobilovaných a přemailovaných, tedy nás všech, kterým život protéká skrze prsty nikoli prožitky nýbrž daty, které mizí kdesi v nenávratnu spolu s naším štěstím. Jak zahálet a tím si uchovat svěžet a zdravý rozum. Jak přežít v době computerů bez antidepresiv. Chvála pomalosti a rozumu. 1. vydání.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Dauphin

Musse - Vom Glueck des Nichtstuns , 2010

Chesterton
07.02.2019 1 z 5

Jedna z mnoha knih o tom jak lidem velice komplikovaně sdělit, že v zápase o naplnění až přeplnění hmotných potřeb přicházejí o své zdravé instinkty natolik, že snadno ztratí lidskost, radost i vnímání vlastní duše.

SimanoBaty
29.05.2017 4 z 5

Skvělá kniha nejen pro přepracované manažery.

lidunka1
21.09.2015 5 z 5

Kniha je výborná. Už slouho jsem si nevypisovala z knihy tolik moudrých vět. Není o lenosti, ale o umění žít opravdu svůj život, umět ho vychutnávat, přemýšlet nad ním.
Jediné, co mi kazilo dojem byla nedokonalá grafická úprava. Škoda, to mohlo nakladatelství vylepšit.

Autorovy knížky

Ulrich Schnabel
německá, 1962
2014  88%Umění zahálky aneb rozkoš z nicnedělání

Kniha Umění zahálky aneb rozkoš z nicnedělání je v