Večírek s překvapením

Večírek s překvapením https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21988/mid_vecirek-s-prekvapenim-81m-21988.jpg 4 94 13

Stopy hrůzy 22, ze série Ulice strachu. Od smrti Evana ve fearstreetském lese uplynul celý rok, stejně jako tak od chvíle, kdy se ze Shadyside odstěhovala Ellen, nejlepší kamarádka Meg Daltonové. Meg měla pocit, že s Ellen a Evanem přišla o své nejlepší přátele. Proto, když se dozvěděla, že Ellen přijede na návštěvu, dostala nápad: uspořádá jí na přivítanou večírek, na němž, se setká se všemi starými přáteli. Netušila, že její rozhodnutí rozpoutá řetěz násilí. Po výhružném telefonátu: „Zruš ten večírek – nebo…“ šlo doslova o život. Meg dostala strach, ale její odhodlání objevit tajemství, pro které byl neznámý schopen i vraždit, bylo silnější!... celý text

Petra-Nela
17.03.2024 5 z 5

No knížka už má v názvu překvapení a bylo to překvapení, já si fakt myslela že to byl Toni.

Ayna
28.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Tohle jsem četla naposledy někdy v devadesátkách a jediné, co jsem si vybavovala, byl chudák Brian, který byl pro všechny za cvoka, protože hrál něco jako Dračí doupě. (Story of my life.) Tudíž pro mě odhalení vraha bylo opět překvapením. A hádám, že jestli to budu ještě někdy v životě číst znova, budu překvapená zas, protože je to kapku překombinovaný na to, abych si to pamatovala. Na plný počet to není, na to je to moc natahované (a taky tam ani nikdo neumře, když nepočítám Evana, co byl po smrti už na začátku). Ale pořád je to solidní stineovka a má i svoje silné momenty... třeba takové randíčko v noci na útesu. V sérii jsou myslím o dost horší díla.

Lucissia
21.08.2023 4 z 5

Na čtyři hvězdy, znám lepší Stopy hrůzy. :-)

blackoutzuzi
04.11.2022 4 z 5

Tohle je velká nostalgie. R.L.Stine je pro mě mistr hororu, tak to bude už napořád. Všechno, co napíše, mě baví. Moc :)

pedroK
01.11.2022 4 z 5

Četla jsem asi před 28 lety a teď v rámci výzvy. Bavilo mě to pořád a výzva nevýzva ještě si nějakou knížku z řady Stopy hrůzy vezmu. Díky nim jsem vlastně začala vůbec číst!

Martin82
15.10.2021 2 z 5

(SPOILER) 180 stránek člověk čeká na ten večírek a pak je vysvětlení taková blbost...Vuuuubec mi to nesedí k R.L.Stine..Pár dobrých náznaků začínalo, když se Meg ztratila v lese asi v půlce knihy...ale jinak fakt neee.35% a rozhodně zatím nejhoší a nejnatahovanější story od tohot spisovatele.

edith79
15.06.2021 5 z 5

Tak tenhle večírek jsem si kdysi hodně užila. Jeden z nej dílů této série. Rozuzlení je mi známo, ale pamatuju si, že napoprvé mě hodně překvapilo a tak to mělo podle názvu být.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Čtivé, hodně zajímavé a velice překvapivý konec. Kniha mi přišla o dost tlustší, než ostatní díla. Ale ničemu to nevadilo, pohodově se četla a než jsem se nadála. Byla na konci.

Anonymka1
19.07.2019 3 z 5

Kniha s mi líbila, byla to taková letní ,,oddechovka" :)

hippiesak
23.05.2019 3 z 5

Takový odlehčený díl z Fear Street, který se na této ulici moc neodehrává, jen je zde zmiňovaný hřbitov a les u této ulice. Byl to takový příběh za 70 procent, ale dám jen 3 hvězdy. 4 hvězdy si nechám na lepší příběh :)

Bramboráček
25.05.2012 odpad!

Tento díl mně trochu sklamal ale jinak je cool

Layss
26.02.2012 4 z 5

Stopy hrůzy jsou první knížky, kdy jsem se s hororem jakéhokoliv typu setkala, a jejich kvalita mi doteď naprosto vyhovovala... Proto dávám vysoký počet hvězdiček..

smetyl
25.08.2011 3 z 5

Nikdy jsem neměl v plánu začít číst "béčkové" horory. Bohužel jsem to nedodržel a po jednom jsem sáhl (po tom nejkratším). Nebyl jsem zklamán ani jsem si z toho nijak nesedl na zadek. Možná bych měl napsat, že to vlastně byla nuda. Celkem předviídatelný příběh s trapnou poiuntou. Vážně trapnou. Autor asi chtěl poděsit a pobavit následujícím odhalením. Já bych jen odhalil, že tuhle knihu nemá smysl číst. Věřím, že každí kniha vám něco předá. Tahle akorát dokazuje, že vlastně podstatná část literatury (hororu) je brak.

večírek

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Večírek s překvapením je v