Smrt na druhou

Smrt na druhou https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21978/bmid_smrt-na-druhou-FPd-21978.jpg 4 43 5

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Zpočátku to vypadá na příjemný prázdninový týden, který čtyři kamarádky mají strávit v přepychovém domě jedné z nich na útesu nad mořem. Zdá se, že i hrůzná událost, kterou prožily na táboře před rokem je zapomenuta. Ale pak se všem začínají stávávat podivné nehody, které nejdřív považují za náhodné, třebaže při nich mohly přijít o život. Ale když jich přibývá, pochopí, že se někde na blízku skrývá vrah, který je chce zabít. Ale kdo to je? Má s tím něco společného chlapec, který se objevuje jako přízrak a jako přízrak zase mizí? A proč vlastně chce někdo jejich smrt? Příliš mnoho otázek, na které neexistuje odpověď…... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

Sunburn , 1993

Hasickat
16.10.2023 4 z 5

Za mě ta lepší ze série Stopy Hrůzy. Člověk sice tuší, kdo a proč za tím vším stojí, ale s napětím očekává, jestli je to opravdu tak. Knížka se čte sama. Odebírám hvězdičku za četnost překlepů a nesmyslů v překladu.

uzivatel83509
20.02.2023 5 z 5

Příběh se mi líbil, i když konec byl trošku předvídatelný. Kniha byla napínavá a poutavá, super oddechovka.

Martin82
08.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Jo jo jo a jo, tohle je klasická kniha SH - velký dům u moře, náhodné nehody a jejich napínavé stupňování a parádní závěr při noční bouřce ve stylu nemužeme se dostat do bezpečí. Nicméně při vysvětlení záhady jsem se začal smát - slušně řečeno velmi originální :D......ale to asi k příběhu na letní pláži patří - béčko jak malovaný letní den..... 78%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Jedna z mých hodně oblíbených. Zajímavá forma pomsty na kamarádkách. Fakt stojí za to. Jak ta pomsta, tak za přečtení.

trynitrix
12.01.2014 4 z 5

Začátek nic moc ale pak se mi způsob příběhu líbil ale některé náhody byli teda mimo mísu :-D ale závěr byl super nečekané ale nějaká předtucha tam byla :-)

léto kamarádky

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Smrt na druhou je v