Udržovatel

Udržovatel https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149966/bmid_udrzovatel-dm1-149966.png 3 12 4

Netradiční sci-fi román mladého českého autora. Kniha Udržovatel pojednává o nadpřirozené bytosti, jejímž úkolem je napravovat trhliny v řádu vesmíru. Udržovatel se vydává skrz Myšlenkovou bariéru Země do vesmíru, vstupuje do lidských snů, navštěvuje podsvětí lidské imaginace, vyráží do boje proti démonům a poruchám časoprostoru. Jen aby zjistil, že tou největší poruchou v řádu vesmíru je on sám. Nakladatelská anotace.... celý text

freestyla
21.09.2021 4 z 5

Velice příjemné překvapení s velkým přesahem.

Citát z knihy:
"Noční můry nejsou špatný, pokud jsou opravdu tvoje a nepochází z jiných světů. Upozorňují tě na to, že v tobě není něco v pořádku."

FifrQzypf
09.05.2019 2 z 5

Námět s potenciálem, ale z mého pohledu nenaplněným a ani zvlášť umě zpracovaným. Dočetl jsem jen proto, že nemám ve zvyku knihy odkládat.

sandra8786
09.02.2019 4 z 5

Zajímavé sci-fi, které mi připomínalo mix mezi Dr Who a Q ze Star Treku. Určitě se na charakteru dá do budoucna stavět.

originál
09.02.2014 4 z 5

Velmi zajímavá sci-fi kniha a nejdřív jsem nemohla uvěřit, že autor přemýšlí o podobných věcech jako já. Kdo nemá rád sci-fi nejspíš ani nepochopí tuto knihu.