Tri kroky do pekla

Tri kroky do pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175176/bmid_tri-kroky-do-pekla-SE2-175176.jpg 4 19 9

Tina je navonok tínedžerka ako hociktorá iná. Skrýva však tajomstvo, s ktorým sa nedokáže nikomu zdôveriť. Ktoré ju rozleptáva, ničí. Proti ktorému je ona bezmocná a ostatní sú slepí... „Tri kroky. Presne toľko ich musel spraviť otec, aby sa dostal odo dverí k mojej posteli. Pri prvom som zatajila dych. Pri druhom mi začali v hlave víriť zúfalé prosby o zázrak. Tretí ma obral aj o posledné zvyšky nádeje. To, čo zvyčajne nasledovalo, môžem pokojne nazvať peklom.“... celý text

čef
29.07.2023 4 z 5

Vztahy na vsi jsou hodně komplikované. Různí příbuzní, pomlouvači, vědmy, pedofilové, zrůdy a vrazi. Tak začne ztrácení dětí a pak se dějí vraždy. Mezi tím se pohybuje naše soukromá vyšetřovatelka s chabou asistencí statující policie. Čtení tedy vyžaduje hodně pozornosti, kdo se má v těch jménech jinak orientovat. Jestli se čtenář dočká nějaké odměny v rozluštění všech zápletek, je velkou neznámou, já jsem si příliš dobře nevedl.

booklovertina
03.01.2020 3 z 5

Oceňujem, že autorka si zvolila kontroverznú tému, ktorá je, aj napriek tomu, že takéto zverstvá sa aj v 21. storočí stále dejú, ešte stále relatívne tabuizovaná. No musím povedať, že záver ma mierne sklamal, mám pocit, že veľa zostalo nevypovedaného, zdalo sa mi, že mnohé veci by si zaslúžili rozviesť, resp. dotiahnuť do konca, čo mi v knihe chýbalo.

zegi
15.10.2018 4 z 5

Kniha zajímavá,přečetla jsem jí na jeden zátah,strašně mě zajínalo,jak to dopadne

simona5843
21.08.2017 5 z 5

Autorka sa nebála v tejto knihe riešiť veľmi citlivú a dovolím si tvrdiť aj kontroverznú tému.Kniha sa mi dostala pod kožu a dlho po prečítaní som o nej premýšľala. Silný a smutný príbeh ktorý odporúčam.

zujka.Gugu
15.06.2017 4 z 5

Priznám sa, že knihu som chcela po pár stranách zavrieť a odložiť do nenávratna. Zdesene som obracala stránky, túžila som, aby sa Tina zobudila a bol to len zlý sen. Nie, nie som naivná a viem, že takéto svinstvo existuje, ale aj tak. Nechcela som to čítať. Autorka opisovala Tinine pocity, myšlienky veľmi dôveryhodne. Príliš uveriteľne. Až som sa bála, či ona sama alebo niekto z jej blízkych toto peklo nezažil na vlastnej koži.

Adiee19
08.10.2016 5 z 5

Precitana na jeden dych :) skvela

masielko27
17.08.2016 5 z 5

Pustiť sa do asi najtabuizovanejšej témy, akú v spoločnosti máme, je odvážne a Mirke sa to podarilo bravúrne. Dolu klobúk!

Ms.Iris
09.12.2014 5 z 5

Úžasné, skvele napísané :-) Odporúčam!!
...plus Milujem, keď začnem čítať knihu, o ktorej som nič nepočula a samotný názov "Tri kroky do pekla" mi tiež nič nenaznačoval...až ten prológ, ktorý nabudil moju zvedavosť a prekvapivo som sa pustila do čítania s nádejou, že nie je to príbeh o tom, o čom si myslím. BOL! A pohltil ma celú. Čítala som stránku za stránkou, súcitila, slzu vyronila, hnevala som sa, tešila sa.....až do poslednej bodky v knihe. Nudiť som sa nestihla!

Wahlker
09.10.2013 5 z 5

Jedinečná téma, ktorá zatiaľ nemá páru. Môžem len odporúčať

Miroslava Varáčková
slovenská, 1981
2018  76%Spolu to zvládneme
2018  86%Stálo to za to
2014  85%Láska z ulice
2011  86%Prežila som svet
2013  83%Tri kroky do pekla

Kniha Tri kroky do pekla je v