To chce zloděje

To chce zloděje https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321394/bmid_to-chce-zlodeje-TNb-321394.jpg 3 50 19

Hagan série

Jennifer je mladá samostatná žena, která v lásce i v životě raději hraje na jistotu. Zvlášť poté, co její otec prohrál rodinné jmění v pokeru. Živí sebe i matku a v tajnosti spřádá plány, jak se pomstít tomu, který ji připravil o domov. Potom ale pozná Danea, tajemného přitažlivého profesionálního hráče pokeru z Miami, který zosobňuje všechno, čeho se v životě bojí a čemu nedůvěřuje. Všechny jistoty jsou ty tam a Jennifer se musí rozhodnout, jestli chce dál žít ve vyježděných kolejích, nebo se po hlavě vrhnout do dobrodružství. Dane, opředený tajemstvím, by jí mohl pomoci v jejích plánech na pomstu. Jennifer se ocitá obklíčená tajnými službami a padělateli peněz a pochopí, že někdy to chce zloděje, aby se váš život začal ubírat správným směrem. Všechny plány navíc komplikuje její matka, pravá Italka, která už příliš dlouho čekala na krvavou vendetu. Dozví se Jennifer nakonec pravdu o svém otci i o Daneovi a podaří se jí získat zpátky ztracený domov?... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Omega

It Takes a Thief , 1989

petraj30
petraj30
29.06.2022 1 z 5

Už si nepřečtu nic, co má pod 200 stran. Na čtečce to není poznat, ale bohužel musím napsat, že to byla blbost. Průhledná a velice předvídatelná.
Anotace se mi zdála velmi zajímavá. Možná by byla, ale to platí jen pro obsáhlejší knihy.
Tohle mi opravdu nesedělo

kob
kob
31.08.2021 2 z 5

Červená knihovna jako vyšitá.

Lusa
Lusa
16.07.2021 3 z 5

odpočinková četba, kterou kdyby nenapsala Hooper, tak si ji nekoupím, ale dobře posloužila do čtenářské výzvy :)

Miška935
Miška935
10.12.2020 3 z 5

Docela fajn kniha u které si odpočinete. :)

petulik330
petulik330
10.12.2020 4 z 5

Knha se mi velice líbila. Je pěkně a čtivě napasná i zajívaví příběch. Co mě překvapilo byl konec, kdy se odhalilo hrdinovo tajemství. Pěkný konec.
Jen je škoda, že kniha nebya o něco delší.

sima.mis
sima.mis
07.05.2020 3 z 5

Taková úsměvná odpočívka

crazyslunicko
crazyslunicko
13.01.2020 4 z 5

Kniha je taková jednohubna. Příjemně se čte, je v ní obsažena romantika i vášeň. Jennifer je krásná mladá žena, taková dáma v nesnázích a Dane se na ni pověsí. Oba mají stejný cíl zničit svého společného nepřítele a vzít si to, co jim patří.

Až tady jsem bohužel zjistila, že je to knížka ze série. Škoda, že jsem to nevěděla dřív. Mohla jsem si přečíst i předchozí knihy, ale i tak se dala bez problémů samostatně číst.

helenkan
helenkan
14.11.2019 2 z 5

Tohle je opravdu jen odpočinkové čtení na jedno deštivé odpoledne.

Pefka
Pefka
23.03.2019 2 z 5

Kniha je jednohubka na pár hodinek čtení. Ač se dle anotace jedná o napínavý příběh, napětí se v ději v konečném důsledku moc nedočkáme. Příběh tak nějak poklidně plyne. Žádná napínavá zápletka. Žádné překvapivé rozluštění. Děj je obohacen i o romantickou linku, která však čtenáře také nijak zvlášť nenadchne. Vztah mezi Jennifer a Daneem je pojat jakoby z rychlíku. Bohužel jsem velmi brzy úplně zapomněla, o čem celý příběh byl.

Veru.Viti
Veru.Viti
19.01.2019 1 z 5

Tak tohle se prostě nepovedlo. Děj sám o sobě by mě vůbec neurazil, ale styl, jakým to bylo napsané? To jako vážně? Některá slovní spojení jsem fakt nebyla schopná rozklíčovat. Co tím jako autor chtěl říct? Tohle se za mě určitě nedoporučuji.

Janík511
Janík511
20.12.2018

Knihu jsem přečetla za jeden den. Byla jsem mile překvapena, jako odpočinková četba velmi dobrá, nic náročného.

jana79
jana79
23.08.2018 5 z 5

Hezky relax ,za jedno odpoledne prectena. Pekne se cte,a me se libila.

Laf
Laf
04.08.2018 4 z 5

Odpočinková kniha. A závěr se docela nečekaně zamotal.

-Sinéad-
-Sinéad-
21.07.2018 5 z 5

Kniha přečtena za dva večery. Moc se mi líbila.

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

alzbeta4340
alzbeta4340
26.03.2017 2 z 5

Jednorázové čtení. Kvalita srovnatelná s Harlekýnkami maskovaná pěknou obálkou a zajímavou anotací. Dobré snad k půjčení z knihovny, koupi nedoporučuji.

kocourjulie
kocourjulie
17.02.2017 2 z 5

Slabší oddechovka. Úvahy a dialogy i děj jsou hodně jednoduché, černobílé, přitom při trošce snahy by to mohla být dobrá napínavá knížka. Ale nestalo se.

Channach
Channach
10.11.2016 3 z 5

Žádnou šílenou zápletku na 196 stránkách nečekejte. Je to ale docela milý příběh plný lásky. Prostě, když potřebujete vypnout nebo si zahojit dušičku. Více v mé recenzi v záložkách.

zuzana2599
zuzana2599
16.10.2016 3 z 5

Příběh má celkem jednoduchý, předvídatelný děj, jedná se o typickou oddechovku, kterou jsem přečetla za jeden den. Je to útlá knížka, která se sice rychle čte, ale také stejně rychle
na ni zapomenete.

2003  82%V zajetí stínů
2005  86%Maggie
2017  47%Vysoká hra
2008  77%Mrazivé sny

Kniha To chce zloděje je v