Andělé pekel

Andělé pekel https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1356/bmid_andele-pekel-Uo7-1356.jpeg 3 48 6

Temné společenství Arkánum série

< 2. díl

Sedm pečetí série

5. díl

Parta kamarádů z Giebelsteinu, Kyra, Lisa, Nils a Chris, zažívá po boku Kyřina otce, profesora Rabensona, další napínavé prázdninové dobrodružství. Tentokrát společně zkoumají podzemní štoly v izraelské pohraniční pevnosti Lachis, kde profesor nalezne starou a nesmírně vzácnou relikvii. Tajně ji odveze ze země – ale jeho rozhodnutí má neblahé následky. Brzy nato je letadlo s našimi hrdiny donuceno nouzově přistát na opuštěném ostrově v Egejském moři. Na děti a na profesora tam již čeká záhadný cizinec jménem Azachiel, který chce legendární předmět získat pro sebe. Není však sám – k ostrovu se rychle blíží trestná výprava padlých andělů a navíc vypukne příšerná bouře. Přátelé se musí rychle rozhodnout, zda mají Azachielovi důvěřovat, nebo proti němu bojovat.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Sieben Siegel – Schattenengel , 2000

Lanisa1966
Lanisa1966
04.02.2017 1 z 5

Tato kniha mne velice zklamala.

Andina123
Andina123
16.03.2016 3 z 5

Příběh se mi líbil, hlavně potom konec.

Mončičák1234
Mončičák1234
22.08.2015

No, co ke knize říct, byl to takový kraťoučký příběh ani ne na den, ani přběh nebyl moc poutavý, ale jako taková odpočinková kniha to bylo celkem dobré :))).

Attia
Attia
08.08.2015 2 z 5

Návaznost s prvním dílem vlastně nulová - kraťoučký a jednoduchý příběh na jedno odpoledne.

eleryn
eleryn
02.04.2012 5 z 5

Náhodou mně se to moc líbilo, byla to moje první přečtená knížka po hodně dlouhé době (před tím jsem přečetla asi jen slabikář v 1. třídě :D a ještě teda Jezevce Fridolína ve 3. třídě). Tato kniha má v sobě určité kouzlo a vlastně mě nadchla, abych si přečetla další knížku od tohoto autora a pak se ze mě stalo to, co jsem teď = knihomol :D

Bytost na cestě
Bytost na cestě