Temná vášeň

Temná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216739/mid_temna-vasen-216739.jpg 3 86 18

Odstíny vášně série

Sedmadvacetiletá Mia Ferrisová, americká designérka, dostává vynikající pracovní nabídku. Z Kalifornie se vydává do daleké Anglie, aniž by tušila, že ji čeká speciální úkol. Jejím zákazníkem je nejvyhledávanější a nejbohatší muž Anglie – Nathan Sterling, ale i on má svá tajemství a stinné stránky.

p.pavlina
19.08.2022 5 z 5

Nebylo to špatné. Od knihy jsem na základě hodnocení mnoho neočekávala a udělala jsem dobře. Byla to taková romantická klasika. Knihu jsem přečetla za dvě hoďky a lze II zhodnotit jako oddechovku, která se hodí na vyplnění času po dočtení a před rozečtením složitějších knih.

kubakubikula
22.07.2021 5 z 5

Bylo to jako Harlequinka, takže očekávání naplněno.

makynka911
28.04.2019 2 z 5

Někomu se tento styl psaní líbí, jak už bylo zmíněno, já bych to spíš roztáhla na samostatnou knihu o cca 300 stranách, to se určitě z příběhu dalo. Jinak prostě klasická oddechovka, neurazí, ale taky to není žádný zázrak :)

Pauvka
10.10.2016 1 z 5

Hned ze začátku jsem měla pocit, Jako bych četla Padesát odstínů..

sabanka
03.10.2016 2 z 5

Není to vyloženě špatné, ačkoliv některé ty sexuální části mi přijdou občas nereálné, ale to je detail. Příběh by se dal rozepsat na celou obyčejnou knihu a nejen toto, nicméně nepřijde mi že by autorka měla na víc než na stereotypní eroťárnu, ale prostředí, hlavní hrdinové jsou zvoleni vskutku skvěle, jen mi přijde, že ve skutečnosti by byl takový to muž spíš homosexuál než sado maso zvrhlík.

jitka7
15.07.2016 odpad!

Strašné. Styl psaní, téma, postavy, příběh. Nemělo to nic, co by nadchlo. Lepší by bylo, kdyby autorka přidala tak 100 stran a příběh hezky rozvinula. Už mi to přijde pořád dokola. On dokonalý a samozřejmě miliardář, ona podle sebe nedokonalá, přesto pro okolí úžasná a on ji hned chce a najednou ji miluje a ona ho samozřejmě miluje od začátku. Pane bože, z tohohle bych už fakt i zvracela a ještě, když je to napsané špatně.

JanaJane
13.07.2016 1 z 5

Měla jsem pocit, že čtu 50 odstínů šedi.

DK197
18.06.2016 2 z 5

Jak to jen říct. Já chápu, že styl knihy je pojatý jako erotická harlekýnka - vzhledem k počtu stran -, ale nějak mě nepřesvědčila.

Má to díry, je to uspěchané. Což by podle mě nemělo mít žádné literární dílo. Respektive když dokážu najít i hubenější povidky, kde tyto nedostatky nejsou, proč bych je tady měla přehlížet?

Takže žádná kvalitní četba se nekoná, ale zase druhou stranu... Pokud vás čeká dlouhá cesta vlakem, kterou si chcete ukrátit, máte rádi erotiku a nenáročné čtení, po kapsách se vám valí pár zbytečných drobných, v klidu investujte. Ohromení asi úplně nebudete, zklamaní však také ne.

Helena Lacková
23.05.2016 5 z 5

Inspiace bez zbytečných okolků

Zidaka
27.10.2015 4 z 5

Knížka je nenáročná a velice tenká, hodně rychle a dobře se čte. Takže je to tak na dlouhý zimní večer ukrácení chvíle. ;-)

LadyCotton
17.06.2015 3 z 5

Tato knížka je názornou ukázkou toho, že Padesát odstínů šedi šlo napsat o 500 stran kratší. Ačkoliv se vám může zdát, že Temná vášeň je jen chudou napodobeninou 50ti odstínů, tak se nenechte zmást. Styl této autorky je mnohem záživnější a mnohem rychleji odsýpá.
Suma sumárum: jedná se o moderní Harlequinku, která je doplněná o erotické prvky. Nemůžu říct, že by to bylo vyhozených 49kč. Jako odechovka (jednou za čas) do MHD nebo na dlouhý večer proč ne...

rafej
06.02.2015 odpad!

Literární zážitek silně připomínající pobyt na zubařském křesle psaný stylem slohovky žáka pomocné školy.
Jakoukoli myšlenku na další díly jsem v duchu kvitovala zvoláním: "Odstup, Satane!" a zhrozeně se podivila tomu, že má někdo odvahu tohle vydat a chtít za to peníze. Nakladatel zřejmě utrpěl akutní ztrátu soudnosti nebo má morálku prodejce ojetých aut z třetí ruky.

1marskr
09.10.2014 3 z 5

Nenáročné, čtivé, opravdu vhodné do vlaku a oproti některým knihám stejného typu jsem dočetla až do konce.

mrvikovak
16.08.2014

Lituji těch 49,- korun co jsem za e-knihu dala, protože jí určitě nedočtu. Nedovedu si představit další díly, když tenhle je podle hodnocení nejlepší ze série. Já do nich určitě nepůjdu.

Beni
10.08.2014 3 z 5

Souhlasím s komentářem MartinaF - u knihy jsem se zasmála, je nenáročná a velice tenká, takže je to tak do vlaku na ukrácení chvíle :-)

Ivy
25.07.2014 2 z 5

Z série Shadows of Love je tohle asi ta nejpovedenější, i když taky nic moc.

malazluta
01.07.2014 3 z 5

Hodně tenká knížka, která se hodně rychle čte.

MartinaF
26.05.2014 4 z 5

Bylo to nenáročné, milé, vtipné, lehce originální, i s příběhem. Vzhledem k tloušťce knihy ji budete mít přečtenou poměrně rychle. Já se u toho nenudila a docela se i zasmála.