Táta za tři skleněnky

Táta za tři skleněnky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335735/bmid_tata-za-tri-sklenenky-w9D-335735.jpg 5 9 5

Malý Ondra žije jen s maminkou a babičkou, tátu nemá. A to ho trápí. Vždyť jeho kamarádka Anička má rovnou tatínky dva! A tak se jednoho dne rozhodne, že si tátu zkrátka opatří. To přece nemůže být tak složité… Stačí jen zajít do lékárny, přinést tam ten správný recept, a je to! Anebo ne? Vtipný příběh pro předškolní děti a prvňáčky o tom, že když se chce, všechno jde…... celý text

Iluš
Iluš
28.03.2023 5 z 5

Zakoupeno pro synovce v LK - a mohu doporučit. Úsměvný, něžný příběh - člověk si Ondru zamiluje ( zejména jeho myšlenkování)!!!!

KrysaHelena
KrysaHelena
04.04.2022 5 z 5

Autorce tleskám. Kniha se náramně povedla. Krásná slovní zásoba a líbivý příběh. Všem vřele doporučuji

jituliste
jituliste
04.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha pro děti, se synem jsme se při čtení oba smali nahlas. Doporučuji malým čtenářům :o)

lizavett
lizavett
16.10.2017 5 z 5

Kniha byla kouzelná. Malý Ondra mi připomínal Vaška z knihy Jak vytrhnout velrybě stoličku. Napsáno jednoduše, uvěřitelně, čtivě. Milé pohlazení po duši. Krásný příběh pro malé děti i pro jejich rodiče.

bibi.r
bibi.r
07.06.2017 5 z 5

Velmi velmi pěkná. Jsem z ní nadšená.