Támar - žena za závojem

Támar - žena za závojem

První z pěti románů o biblických ženách, které řešily problémy, jimž čelíme i my v naší době. Ženy, které často žily na hraně, měly odvahu, riskovaly. A mnohdy jednaly nečekaně. Žijeme v těžké době plné problémů, kdy miliony lidí hledají odpovědi. Tyto ženy mohou být pro nás inspirací i v dnešním světě. Ukazují nám... celý text

Žijeme v těžké době plné problémů, kdy miliony lidí hledají odpovědi. Tyto ženy mohou být pro nás inspirací i v dnešním světě. Ukazují nám cestu. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154563/tamar-zena-za-zavojem-154563.jpg 4.622

Lineage of Grace (1.)

Unveiled

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Návrat domů

TaLu
14.11.2016

Už jako malá holka, jsem milovala osudy lidí - jejich příběhy v Bibli. Přečetla jsem tuto útlou knížečku a říkala si, že si ten příběh pamatuji delší. Vyhledala jsem si ho a zjistila, že je to jeden odstavec ! Z toho je vlastně vidět, jak velká je dětská a nejen dětská fantazie, která za několika slovy vidí celkový obraz. Autorka zpracovala osud ženy, který je natolik silný, že zaujme, podle mne i ty, kteří běžně příběhy z Bible neznají. Ta forma - trochu jako literatura faktu je možná dána tím, že autorka cítí velký respekt k předloze a nechce tam přidávat moc svého, protože v jiných jejích knihách ta barevnost příběhů je více rozvinutá.

Janisska
21.01.2015

Krásný příběh, jen by to dle mého názoru chtělo jiného vypravěče.

Selendra
04.12.2014

Krásný příběh, v Bibli je toho jen maličko o Támar, takže se mi líbilo jak to paní Francine rozvedla :)

Hanka_Bohmova
02.05.2014

Kniha mi přišla dost školácky napsaná. Je to zajímavý způsob, jak obohatit četbu Písma, ale jako samostatná "krásná literatura" u mě neobstojí.

ženy v Bibli biblické postavy Bible Starý zákon

Francine Rivers