Tajemné dědictví

Tajemné dědictví https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99138/tajemne-dedictvi-99138.jpg 4 18 6

Především milovnicím historických románů, je určen příběh urozené Pompejanky Corriny. Zklamány by však neměly být ani čtenářky, které preferují milostné romance, protože nebohá dívka musí na své cestě za láskou k římskému vojevůdci Luciovi několikrát riskovat vlastní život. Zároveň také pátrá po tajemství svého původu a prstenu, který zdědila po své umírající matce. Proměna mladé, zhýčkané patricijky v cílevědomou a odvážnou ženu jistě upoutá čtenářky všech generací... celý text

ditul
09.08.2017 4 z 5

Čekala jsem zcela jiný konec, jinak krásně čtivá knížka.

Denisa_a
23.07.2017 3 z 5

Oddechovka při deštivém dni. Žádné přemýšlení. Četla se mi velice hezky a hltala jsem každé slovo. To asi proto, že jsem na Vesuvu a v Pompejích opravdu byla. Bohužel už hned ze začátku jsem tušila jak příběh dopadne.

Antoaneta
13.01.2016 3 z 5

Celkem hezký čtivý příběh jen mi připadá, že konec byl trochu uspěchaný zasloužil by si rozvést o pár stránek navíc a musím podotknout že takový závěr jsem nečekala.

marti7729
11.07.2015 3 z 5

Musím uznat, že příběh Corriny je okozlující. Příběh mě naprosto dostal ikdyž knížka sama o sobě není nejlepší. Knížka mohla být klidně delší. Ale i těch 126 stránek by stačilo, kdyby se půlka nevěnovala nudné situaci kdy chůva vypráví otrokyním příběh její rodiny (kde jsem se mimochodem po 3 jménu dosti ztrácela). Druhá půlka naprosto úchvatná ! A konec ? zajímavý smutný, ale přišlo mi to jako kdyby autorka najednou zjistila, že už nemá moc stránek a tak vtiskla nejdůležitější část do pár stránek. Ale i tak doporučuju knížku přečíst.

smartasan
26.05.2015 3 z 5

Dočteno a jsem docela zklamaná.

1v8na
24.11.2014 5 z 5

Příběh byl velmi pěkný. Moc se mi líbil. Obdivuju Corinu, nemohla bych být v její kůži, ba co víc, osobně bych nemohla žít ani v té době, do které je kniha zasazena.

Zuzana Francková
česká, 1951