Tajemný hrad

Tajemný hrad https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32590/bmid_tajemny-hrad-j1r-32590.jpg 4 78 9

Tajemná místa série

Kdo by se netěšil na prázdniny, zvlášť když je strávíte na venkově a s partou! Dina, Filip, Jack a Lucka budou konečně zase spolu! A co teprve když ráno ze svých oken uvidí zříceninu starého hradu. K hradu žádní turisté nesmí kvůli sesuvům půdy. Za průzkum však stojí, ne? Naše čtyřka zahlédne na hradbách dva podezřelé muže a vypátrá, i kudy podivný vousáč a muž s jizvou zmizeli ve sklepení hradu. Co v opuštěné zřícenině pohledávají? K čemu jim souží úkryt a kam vedou tajné dveře? Děti se znovu neomylně zapletou do nebezpečného dobrodružství a Dina a Lucka jsou v podzemí uvězněny...... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Ivo Železný

The castle of adventure , 1946

pepa4081
pepa4081
26.09.2021 5 z 5

Stejné jako Správná pětka a Tajná sedma, jen jiné děti a místo pejska, mluvící papoušek. Další série, která mne v mém věku vrací do dětství. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

Ešína
Ešína
25.07.2021 4 z 5

Tato kniha je určená pro děti. Pořád si jí pamatuji jako bych ji četla včera. Pěkná.

Vojtrman
Vojtrman
16.09.2020 5 z 5

Pokračování knížky mě bavilo a bylo lepší než první díl.

Verunka926
Verunka926
24.03.2020 3 z 5

Tento díl se mi líbil méně než ostatní díly, protože měl velmi pomalý rozjezd, který mě moc nebavil.

Orange8knihomol
Orange8knihomol
13.02.2018 5 z 5

Tento díl se mi opět velmi líbil. Poprvé jsem knihu čtetla, když mi bylo cca 9 nebo 10let. Jelikož jsem si nedávno dokupovala díly z této série, abych je měla všechny, přečtla jsem ,,Tajemný hrad" podruhé. Příběh byl dobře smyšlený. Jelikož jsem dočetla celou tuto osmidílnou sérii, ty první díly mi přišly méně akční, prostě takové rozjezdové. Ale jinak super knížka;)

Luciska13
Luciska13
21.10.2015 5 z 5

Knížku jsem nejprve rozečetla, ale přišlo mi, že má strašně zdlouhavý začátek, ale potom asi o rok později jsem ji rozečetla znovu a přečetla ji jedním dechem jako ostatní knížky od této autorky. Vůbec nechápu, proč jsem ji předtím nedočetla...

Katy007
Katy007
30.08.2014 4 z 5

Knížka mi přišla pod ruku jen tak z nudy, když už nebylo co jiného číst a musím říct, že jsem nejen mile zavzpomínala na doby, které jsem trávila nad příběhy Enid Blytonové, ale také jsem byla překvapená, že tenhle díl je trochu jiný a trošku vybočuje ze vzorce děti - tajná chodba - pašeráci - konec, který autorka ve svých příbězích často opakuje.

Marisa
Marisa
17.03.2014 5 z 5

Kniha je moc hezky zpracovaná.

bakjo95
bakjo95
28.12.2013 5 z 5

Tak jsem se začet do této knížky, až jsem jí za jedno odpoledne přečetl! Doporučuji! :)