Sushi - Doma, krok za krokem

Sushi - Doma, krok za krokem

Detailní obrázková kniha s více než 300 fotografiemi, které vás precizně a jednoduše navedou krok za krokem jak zvládnout přípravu tolik populární japonské techniky sushi v domácím prostředí. Další kniha z úspěšné dílny Pražského kulinářského institutu, která vlídně tuto techniku ozřejmuje a pasuje na úroveň běžných pokrmů. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře. Sushi párty díky této knize zvládne úplně každý.
Autoři na této knize velmi úzce spolupracovali s jedním z nejlepších mistrů umění sushi a japonské kuchyně v České republice, šéfkuchařem a uznávaným světovým odborníkem Markem Horou. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136840/sushi-doma-krok-za-krokem-136840.jpg 3.43
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Pražský kulinářský institut

Samanicus
19.02.2016odpad!

Perfektně popsané postupy. Stojí za vyzkoušení.

markyticka
25.11.2015

Skvělá kuchařská knížka o sushi od Pražského kulinářského institutu. Pro mne začíná báječným úvodem, kde jsou například popsané ingredience a hlavně - jsou tam doporučené značky surovin, které se dají sehnat v ČR. Postupy na rolky jsou detailně popsané i nafocené. S touto knihou jsem se nebála zkusit si udělat vlastní sushi a vyšlo to :)
Zkrátím-li to: hezky, pochopitelně a uchopitelně zpracováno.