Sushi – Doma, krok za krokem

Sushi – Doma, krok za krokem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136840/bmid_sushi-doma-krok-za-krokem-8sN-136840.jpg 5 16 5

Detailní obrázková kniha s více než 300 fotografiemi, které vás precizně a jednoduše navedou krok za krokem jak zvládnout přípravu tolik populární japonské techniky sushi v domácím prostředí. Další kniha z úspěšné dílny Pražského kulinářského institutu, která vlídně tuto techniku ozřejmuje a pasuje na úroveň běžných pokrmů. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře. Sushi párty díky této knize zvládne úplně každý. Autoři na této knize velmi úzce spolupracovali s jedním z nejlepších mistrů umění sushi a japonské kuchyně v České republice, šéfkuchařem a uznávaným světovým odborníkem Markem Horou.... celý text

Calinda
22.04.2021 5 z 5

Pro milovníky sushi povinnost.

Vavrec
23.04.2019 5 z 5

nejvíc

Annabella
06.12.2018 4 z 5

Skvěle popsáno. Díky této knize se mi sushi konečně daří. Rozhodně knihu doporučuji všem, kteří doma sushi zkouší a nedaří se jim. V této knize je spoustu rad a zvládne to opravdu každý.

Samanicus
19.02.2016 odpad!

Perfektně popsané postupy. Stojí za vyzkoušení.

markyticka
25.11.2015 5 z 5

Skvělá kuchařská knížka o sushi od Pražského kulinářského institutu. Pro mne začíná báječným úvodem, kde jsou například popsané ingredience a hlavně - jsou tam doporučené značky surovin, které se dají sehnat v ČR. Postupy na rolky jsou detailně popsané i nafocené. S touto knihou jsem se nebála zkusit si udělat vlastní sushi a vyšlo to :)
Zkrátím-li to: hezky, pochopitelně a uchopitelně zpracováno.