Superkrávy a moře trapasů

Superkrávy a moře trapasů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328166/bmid_superkravy-a-more-trapasu-kPR-328166.jpg 4 27 8

Superkrávy série

Být jiný není žádná sranda. Dost pomůže nebýt na to sám. Na Anne Beu a Nilse, hlavní hrdiny úspěšné knihy Válka proti superkrávám, se usmálo štěstí. Krátkozraká albínka a malý nesmělý zrzek s hlavou jako záchodová štětka sice pořád nepatří k nejoblíbenějším sedmákům ve škole, ale aspoň už nejsou tak sami. Dokonce teď mají tolik kamarádu, že společně obsadí celý stůl v jídelně! Navíc se superkrávy rozhádaly a mají co dělat samy se sebou, takže ve škole je konečně trochu klid. Blíží se Halloween a s ním dvě netrpělivě očekávané události — strašidelná párty u tety Mony a první koncert kapely Fak Jastin. Ale kdo s nimi bude zpívat? Život je občas jako horská dráha. Jen co se dostanete na vrchol, čeká vás sešup dolů. A sotva se trochu vzpamatujete, už se zase řítíte dolů. Ale pak se najednou objeví zatáčka, která všechno změní! Pro čtenáře od deseti let.... celý text

Literatura světová , Dívčí romány

Vydáno: , Host

Superbitchene driter seg ut , 2015

Lovehorses365
05.04.2023 5 z 5

Ne tak dobrá jako první díl ale taky dobré.

Boku
22.03.2021 4 z 5

Tenhle díl se sice nečetl tak dobře jako ten první, ale rozhodně je tahle série mezi mými nejoblíbenějšími sériemi.
Podle názvu bych si jí asi nevybrala,ale měla dobré recenze, takže proč ji nezkusit.

Alice146
09.07.2020 3 z 5

Kniha za mě určitě lepší než předchozí díl. Dopuručuji ve věkové hranici 10-12 let. ;)

Adelle13
12.01.2019 5 z 5

Úplně úžasná knížka, dobře se četla, moc mě bavila, byla legrační. ❤️ Za mě 5 hvězdiček. ⭐

Fazulajda
29.10.2018 4 z 5

Druhý díl mé oblíbené série (bude ode mě znít hodně hloupě když řeknu) z dětství.(?) Nevím co bych vytkla. Možná je to tím, že jsem ji četla před necelým rokem, ale pšt. Jen ta obálka se prvnímu dílu nevyrovnala, ty barvy?

Verča16
21.09.2018 4 z 5

Sérii superkravy miluji! Tenhle díl byl napínavý tak jako 1 díl. Rychle se do zactete. Doporučuji celou sérii❤

Eliška12
06.09.2018 3 z 5

Nesouhlasím s rashmi , mně osobně se víc líbil druhý díl , ve kterém se děj víc rozvinul a byl napínavější než jsem si myslela . Sérii o superkrávách jsem už jednou četla , ale pořád mně baví a líbí se mi . Vůbec jsem nečekala ten konec , ale bohužel ho nemůžu prozradit , protože by to byl spoiler :) Nejlepší na tom je , že moje kamarádka sérii čte taky , jen já jsem o díl napřed a je fakt těžký ten konec neprozradit :) Celkově si myslím , že kniha má doopravdy super poučení a kdyby to šlo tak bych dala ještě o půl hvězdy víc .

rashmi
27.04.2017 2 z 5

První díl byl rozhodně lepší- v pokračování řeší hlavní hrdinka hlavně lásku k Magnusovi.
Kniha byla zbytečně zdlouhavá, měla předvídatelný konec a některé části, byly podle mě přitažené za vlasy.

A. Audhild Solberg
norská, 1975
2016  82%Válka proti superkrávám
2017  83%Superkrávy a moře trapasů
2018  82%Superkrávy v ohrožení

Kniha Superkrávy a moře trapasů je v