Učedník a pyramida Orků

Učedník a pyramida Orků

Fletchera s Ignatiem uvěznila inkvizice pro zločin, jehož se nedopustili. Když pak král chystá výpravu na nebezpečné území orků, povolá i Fletchera. Právě k němu se upírají naděje celého království. Hrozí totiž, že orcké armády se pozvednou v takové síle, jakou říše dosud nikdy nezažila.

http://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309777/ucednik-a-pyramida-orku-N16-309777.jpg 4.747

Summoner (2.)

The Inquisition (2016)

Dobrodružné, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Alpress

Tenhle díl byl o něco lepší, než předchozí. Daleko víc tajemství, napětí, dobrodružství a trochu začínající romantiky. Za mě všem doporučuji a osobně doufám, že bude pokračování. Skončilo to hrozně otevřeně a chci se dozvědět víc.

knihomol16roku

Lepší pokračování jsem ani nemohl čekat,opravdu napínavé

Jůšo
28.12.2016

Rozhodně lepší než první díl. Mnohem víc akce, napětí a když už zbývalo jen posledních pár kapitol, příběh začal nabírat obrátky a nedalo se od něho odtrhnout. A opět to skončilo tak otevřeně! Prosím prosím, já nutně potřebuji pokračování! :D

Janičta
26.12.2016

Hezká pohádka. Všechno se tam děje moc snadno a okatě, ale i tak mě to bavilo. Odpočinula jsem si a pobavila se. Proč ne... :-)

VlahošvonRosret
17.12.2016

Dávám 6 ******.

Alcine
05.12.2016

Naprostý luxus! Už aby byl třetí díl

LilianaFalcon
28.11.2016

Mnohem vyspělejší než první díl. Byla jsem neskutečně mile překvapená, protože první díl mi nijak zvlášť neučaroval.
A hned od začátku to je jízda. Hlavně to začíná až rok po tom, kde jsme skončili. A ne jen čtenář, ale i hlavní hrdina si musí doplnit "hluchá místa". Prostě skvělý nápad. A ten konec? Masakr!
Takže za mě fakt super a 5 hvězdiček.

pejty
17.10.2016

Tento díl byl ještě lepší než ten první. Akční napínavé, místy humorné a neskutečně návykové. Hlavní hrdina příběhu je my velmi sympatický a jeho démonického společníka mám velmi rád. Navíc v knize autor vytvořil svět, který má zajímavě vytvořenou magii pomocí démonů a jejich vyvolávání a ovládání, což je něco, co jsem já zatím v jiných fantasy sériích nenašel. A asi i proto mě tato série zatím tak bere. Je to prostě něco maličko jiného, než jsem zatím měl tu čest číst.

milunka21
13.10.2016

Dvojka je mnohem lepší, akčnější a napínavější než první díl. A hlavně se tam dovíte hodně věcí, které vám vyrazí dech.A zakončení je ještě horší než u prvního dílu. :-D Utnul to v tom nejlepším. :-D

Highlander
09.10.2016

Nemám moc, co bych ke knize dodal. Bavil jsem se stejně dobře, jako u prvního dílu a nemám nic, co bych vytknul. :)
Líbí se mi zeleně laděná obálka, obrázek už o něco méně.

pherenike8574
09.10.2016

Kniha se mi líbila,ale opět musím podotknout že ten začátek byl poněkud zdlouhavý než se to k něčemu dostalo. Určitě se těším na další díl.

Taran Matharu

Taran Matharu
britská, 1990

• Učedník (2015)
  • Učedník a pyramida Orků (2016)