Třetí stříbrná kniha snů

Třetí stříbrná kniha snů

Je březen, jaro v Londýně je za dveřmi a Liv Silberová stojí před třemi zásadními problémy. Zaprvé: Lhala Henrymu. Zadruhé: Ta záležitost se sny je čím dál nebezpečnější. Artur přišel na kloub tajemstvím snového světa, díky nimž může páchat neskutečné zlo. Musí ho bezpodmínečně zastavit. Zatřetí: Livina matka Anna a Grayson...celý text

Zaprvé: Lhala Henrymu.
Zatřetí: Livina matka Anna a Graysonův otec Ernest se chtějí v červenci vzít. A zlá Okrb, Graysonova babička, má na svatbu velké plány, každopádně však jiné než nevěsta. Liv má zkrátka plné ruce práce s tím, aby odvrátila všechny hrozící katastrofy...
Spektakulární závěr snové trilogie! A konečně zjistíte, kdo je Secrecy! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260495/treti-stribrna-kniha-snu-mbY-260495.jpg 4.741

Stříbrná kniha snů (3.)

Silber: Das dritte Buch der Träume (2015)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
Více informací...

PandaGirl

Díky velkému časovému rozestupu vydáni knih, jsem se půlku knihy utápěla v otázkách, kdo je kdo. Ale pokud se nemýlím, tak v tom jsem plavala už od začátku. Ale teď ke knize.
Celkově to bylo dobré završení, i když jsem očekávala trochu větší bum. Řekla bych, že to bylo takové jemné vybruslení ze složité situace (kdy jsem na řešení přišla už v polovině knihy). Určitě je to skvělá kniha na odpočinek. Člověk nemusí uvažovat a jen se nechává strhnout stylem autorky a jejího snového světa. Místy jsem chtěla hlavní hrdinku vážně zabít, měla jsem pocit, že jsem snad hloupější hrdinku nezažila (ale určitě ano!). Ale díky bohu, to byly jen chvilkové výkyvy.

anielka

Já tuhle sérii mám hrozně ráda, krásně se čte, pořád se něco děje. Poslední díl mi přišel nejslabší, ale i tak se mi moc líbil.

verulik196

Tenhle i předchozí díly se četly tak lehce, že se mi ani nechtělo věřit, že už jsem na konci. Příběh plynul rychle, nebyla tam žádná slabá místa a bylo to i hodně napínavé. Jednoduše řečeno, tahle série je naprosto dokonalá.

adela3429

Příjemný závěr příjemné trilogie. Drahokamy to v mých očích sice nepřekonalo, ale čtení jsem si užila. Některé nezodpovězené otázky na konci mě na jednu stranu mrzí, ale zase na tu druhou to příběhu dodává takové kouzlo, takže mi nijak zvlášť nevadí. :)

Samira

Kniha je vizuálně a celkovým zpracováním prostě dokonalá. Větší krásku, aby jeden pohledal.
Obsah a třetí díl jako celek pak milým, místy napínavým a bizardním čtením, které tuto netradiční a velice vtipnou snovou sérii uzavře.
Jestli mi to tak nepřišlo u předchozích dílů, tak tento ukázal cílení na mladší čtenáře, přesto jsem spokojená. Pravda čekala jsem trošku víc a s drahokamy srovnání nesnese, ale vykouzlila úsměv a já si užila každou stranu, i když nenastal nějaký veliký třesk.
Povedená série, jsem zvědavá na nějaký další autorčin počin!

kristyna0336

Byla jsem fakt nadšená, z celé série! :)
Všechny tři knihy mají všechno, co mám na knihách ráda - postavy, které můžete milovat, postavy, které můžete nenávidět, zápletku, chytlavý děj, je čtivá, hezké obálky a celkově design... no prostě pecka! :)
Posledních několik kapitol jsem úplně hltala, byla jsem tak STRAŠNĚ zvědavá, jak to dopadne! Jen mi bylo hrozně líto, že už ta série skončila, bude mi fakt chybět.
A chci taky najít svoje snové dveře :(

Markouš

To jako fakt? Tohle je konec? Já chci další díl! Jak to ta autorka dělá, že tak dobře píše? Na knihu jsem čekala půl roku a přečtenou jsem ji měla během chvilky. A teď mi nezbývá nic jiného, než si to přečíst znova a nebo se snažit najít své zatracené dveře :D Zbožňuju tuhle sérii a zbožňuju tuhle autorku. A pro ty, co to ještě nečetli - Na co čekáte? :D

teresinha

Myslím, že tenhle příbě stojí za přečtení. Je to to totiž pořád ta stará dobrá Gierová. Jasně, už se trochu vykrádá a Drahokamy to nepřekoná (aspoň z mého pohledu), ale pořád je vtipná a má to spád. Přiznám se, že odhalení Secrecy je z mého pohledu trochu šalamounsky vyřešené, takže od toho moc nečekejte. I když to vlastně úplně dává smysl. Myslím, že to je ale jen vedlejší linka příběhu a nikdy jsem ji nevnímala jako kdovíjak důležitou. Jasně, byla jsem zvědavá, ovšem Stříbrná trilogie na tom nestojí.

Víc tady: http://bit.ly/TretiStribrna (třeba i o tom, proč se vydání tak vleklo...)

MayaBu

Opravdu mi chcete říct, že už je konec?
Vážně - tohle byla jedna z knih, které bych klidně četla dál a dál a dál. Děj byl možná víc statický než u druhého dílu, ale bylo to stejně vtipné a čtivé. To čekání se rozhodně vyplatilo!
Teď už budu netrpělivě vyhlížet, co paní Gierová napíše dál :)

!Spoiler!
Jenom ta záležitost se Secrecy mě trošku zklamala. Asi jsem čekala větší překvapení... Ale stejně je to na 5*

betka2467

Tohle je přesně ten případ, kdy knížku zároveň hrozně moc dočíst chcete a zároveň taky ne, protože víte, že se nesmíříte tím, že už je konec. Tak moc mě zajímalo jak celý příběh dopadne, ale taky jsem se s ním nechtěla rozloučit. Ano, ano sice si to můžu přečíst znovu, ale nikdy už to nebude poprvé tak jako teď a nikdy už nezažiju přesně tyhle pocity... Co na to říct úžasná autorka, úžasná série a úžasné završení :)

muchomurka

Skvělý závěr trilogie, i když jsem si myslela, že se ho nedočkám. Hrozně moc mi budou chybět Liv, Henry, Greyson a další postavy. A pořád se mi hrozně moc líbí nápad s dveři do snů. Taky bych to chtěla umět. :)
Děj byl napínavý, i když se tam toho ani tolik nedělo (tj. suprově to plynulo, ale žádné super akční zvraty). Doufala jsem, že Livy a ostatní objeví nějaké další informace o chodbě a jak to funguje, ale přišlo mi, že tam toho moc nebylo. Přesto si nemůžu stěžovat, hltala jsem stránku za stránkou. Humor, který Kerstin Gier do knihy dala, byl vtipný, užívala jsem si ho. A stejně tak se mi vždycky sbíhaly sliny, když popisovala, co Lottie upekla. Taky bych si dala...
Kdo je Secrecy a jak to s ní je jsem tedy tak v půlce knížky odhadla, ale zklamaná nejsem. Jen ten konec byl nějaký rychlý. Ještě bych snesla kapitolu, dvě, další díl...
Krásná série, ke které se budu moc ráda vracet a doporučovat ji jednou svým dětem a vůbec komukoliv, kdo bude mít zájem.

anjelik991987

kniha pokračuje s časovým odstup, čiže po smutnom konci druhej knihy sa toho moc nevysvetlí, je to zaujímavé čítanie, aj keď prelínanie rôznych situácií končí iba opisom, nie je to až tak pútavé čítanie ako bola prvá kniha, ale ako som písala zaujímavé, škoda tých časových odstupov, no pár situácií bolo skvelých a dramatických, keď som k nim prišla, čítanie išlo samo.

MerMinGwendol

konec trilogie je vždy nejlepší :-)