Město masek

Město masek https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15509/mesto-masek-15509.jpg 4 63 13

Stravaganza série

1. díl

V nejhořejší místnosti vysokého domu, odkud byl výhled na kanál, seděl muž a vykládal si karty na psací stůl pokrytý černým hedvábím. Z dvanácti karet pokládaných lícem navrch a proti směru hodinových ručiček utvořil kruh a doprostřed položil třináctou kartu. Pak se zvrátil na opěradlo křesla a upřeně se zahleděl na stůl. ,,To jsem tedy ještě neviděl," zamumlal. Byla to nejpodivnější věštba jakou kdy viděl.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Stravaganza. City of Mask , 2002

Annkag
13.08.2022 3 z 5

Příběh který má smysl přečíst.Bylo to jemné pohlazení na duši a já jsem tak trocha fandila tomu zvláštnímu světu...a konec?Uronila jsem slzičku když jsem pochopila že člověk možná umírá právě týmhle spůsobem...a i to dáva jiskřičku naděje že smrti se není třeba bát ale uvítat ji jako starou známou a uvědomit si že ní něco začíná.

Luciefever
09.03.2022 1 z 5

Koupila jsem ji za 5kč v sekci "vyřazeno" v Ústřední knihovně. Chápu proč.

andela2871
05.04.2019 5 z 5

Nádherná kniha.Přečetla jsem ji jedním dechem a určitě se k ní vrátím

abelmoony
26.04.2018 5 z 5

Knihu dostala kdysi dávno moje starší sestra a já jí už v té době brala, abych se začetla do příběhu z milovaných Benátek.
Bohužel se mi ji dlouho nedařilo sehnat, ale konečně se mi opět dostala do rukou.
I po tolika letech tu knihu zbožňuji. Pořád je mi trochu líto toho konce, i přestože to vlastně skončilo nádherně. Jen smutně. Doporučuji!

RadeneWriter
12.04.2016 5 z 5

Nádherne aj keď smutné. Rozhodne však prečítajte, sem tam si treba aj poplakať :)

marketa5465
30.03.2016 5 z 5

Pro mě to byla krááásná kniha :D zamilovala jsem si ji.

tisha8409
24.08.2015 4 z 5

Ano, zajímavý námět, Benátky nejsou vreálu ani zdaleka tak tajemné jako v knihách, jen si autorka vzala jako námět velmi tragickou nemoc a konec.... já bych to udělala tak, aby on doma řekl, že tam ty rodiče vezme také a byli by šťastní všichni.
Takže hvězda pryč za ten konec, i když byl vlastně " v pořádku".
Mně se až tak nelíbil - že to směřuje ke spojení jich svou jsem věděla od chvíle, kdy se potkali, ale kazí to ta smrt prostě.

Raven_Black
15.03.2015 5 z 5

Krásná, čtivá, kouzelná kniha, která mě hned vtrhla do děje. Moc se mi líbila a vřele doporučuju ;) (jen mě mrzí, že další díly nejsou přeloženy do češtiny)

kuky921
26.02.2015 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila, hlavně to prolínání a cestování v čase.

anibeni
03.06.2013 4 z 5

Kniha je hodně zajímavá, čte se dobře.. Jsou ale knihy, které mne nadchly daleko víc, nicméně čtenářský zážitek to byl..

Nikka07
02.06.2013 5 z 5

Líbí se mi, jak se to rozjíždí hned na začátku. Sice je to občas složitější na pochopení (alespoň pro mě), ale nakonec jsem to přelouskala. Navíc, strašně mě překvapil ten konec s Ariannou. Bylo to pro mě naprosté překvapení, nic takového jsem nečekala. :D No... a nemám nic víc co říct. Takže dávám 5*. :))

HMD
02.12.2012

Úžasná kniha, měl jsem ji přečtenou asi za den. Vřele ji doporučuji, jen škoda, že nemá druhý díl.

Natalis
21.07.2012 2 z 5

Zvláštní knížka, četla jsem lepší, ale i horší. Ze začátku se tam nic moc nedělo, ale ten konec byl dokonalý. Přiznám se, že jsem ve prostředku už chtěla přestat číst, ale ve finále jsem ráda, že jsem vydržela až do fantastického konce.

Mary Hoffman
britská, 1945