Stránky pro tebe

Stránky pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49077/bmid_stranky-pro-tebe-RPe-49077.png 4 15 5

Stránky pro tebe je kniha pro všechny, kdo zažili intezivní první lásku. Je psána jako půvabný dopis ztracené milence. Každý den vzniká jedna stránka vzpomínek na okouzlující příběh sedmnáctileté studentky Flannery a její o deset let starší instruktorky Anne. Nakažlivě dychtivá a stále udivená Flannery v něm připomíná detektiva, který neví, na kterých stopách skutečně záleží. Z celé historie díky vybroušenému autorčině stylu se stopami jemné ironie zůstane závratný pocit otevřeného prostoru. Vyvolá v každém dobu jeho vlastní zjitřené citovosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , LePress

Pages for You , 2001

Kaculman
31.01.2021 3 z 5

Zvláštní forma vyprávění, příběh silný. Nicméně pokud jste jinou knihu se stejnou tématikou ještě nečetli doporučuji TAMAŘINO SOUHVĚZDÍ, to je úplná pecka. :-)
Proto dávám jen 3 hvězdy, protože v porovnání s Tamarou je to to trošku slabší knížka.

Trustty
22.07.2018 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale příběh na mě nepůsobil opravdově. Necítila jsem žádné emoce a v závěru ani smutek. Napsaná rychlovka. Škoda, myslím si, že autorka z tohoto tématu mohla vytřískat víc.

nick@
10.06.2017 5 z 5

Nádherný příběh který sice nemá klasický happy end, ale na kráse příběhu to neubírá. Knižku jsem dostala jako dárek a o to víc pro mě znamená.

aalexiis
07.02.2013 5 z 5

Krásný příběh o lásce, který člověka strhne a i když celou dobu ví, že to nemůže dopadnout dobře, přesto ho konec zasáhne a na chvíli rozesmutní. Hezky napsáno, má šťávu a je to jedinečná kniha, zvlášť proto, od koho jsem ji dostala jako dárek.

Adelica-Opica
13.05.2011 5 z 5

Nejkrásnější příběh o lásce od dob Romea a Julie... I když tady jde o Julii a Julii... Je to krásně napsany a naprosto citlivé... pokaždé když to čtu tak mi je smutno...

homosexualita lesby, lesbismus

Autorovy knížky

Sylvia Brownrigg
americká, 1964
2008  79%Stránky pro tebe

Kniha Stránky pro tebe je v