Hnízdo strachu

Hnízdo strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17992/bmid_hnizdo-strachu-PLi-17992.jpg 4 87 16

Noah Bishop, agent FBI série

Quentin Hayes o sobě vždycky věděl, že má výjimečné schopnosti, a to dokonce už předtím, než začal pracovat jako agent FBI. Ale navzdory jeho daru ho už přes dvacet let pronásleduje stín nevyřešené vraždy děvčátka, k níž kdysi došlo v luxusním rekreačním středisku, když tu jako dítě pobývalo s rodiči na prázdninách. Stále ho trápí výčitky svědomí, že malou Missy, která mu přirostla k srdci jako mladší sestra, nedokázal ochránit. Navíc to byl právě on, kdo její tělo tenkrát objevil. I Dianu Briscovou sužuje její problematická minulost. Ráda by našla odpovědi na trýznivé otázky. Musí čelit hrozným nočním můrám a setkáním s přízraky dětí, které před lety zmizely. Quentin, s nímž se Diana potká, ji zkoušel přesvědčit, že má lék na její trápení: vzácný dar, díky němuž se může podařit dopadnout neznámého vraha. Quentin je neochvějně přesvědčen, že Dianina přítomnost je šifrou k rozluštění záhady. Jak jen ji přemluvit, aby se přestala bát a byla mu nápomocna? Kolem jako by se vznášelo něco mrazivého a temného, je to zosobněné zlo, z jehož náruče by Diana už nemusela uniknout...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Chill of Fear , 2005

jarkaska
16.05.2023 5 z 5

Další čtivá kniha této série plná duchů. Stojí za přečtení.

ctuvnoci
30.09.2022 4 z 5

Ač se kniha četla velmi dobře, bylo to na mě už překombinované, duchů až moc. Ale autorka psát umí.

petraj30
22.03.2022 5 z 5

Tohle byl doposud nejlepší díl s Bishopem, tedy hlavně s jeho partičkou. Kdyby tam nebylo několikrát zmíněno jméno Bishopa, tak bych si myslela, že knihu napsal někdo jiný a i když těch duchů tam mnohdy byla přemíra, tak mi to vůbec nevadilo. Tento díl se opravdu povedl.
Kniha mohla mít o pár stránek víc a taky bych si ráda přečetla o setkání s otcem Diany, ale i tak to byl příběh se vším všudy.

biki
02.10.2021 4 z 5

I když zde bylo na můj vkus těch duchů až moc, přesto se mi příběh moc líbil. Zajímavé postavy hlavních hrdinů, kdy hlavně Diana to vůbec neměla lehké. Jednu chvíli jsem se bála, že jedna z dalších sympatických postav by mohla být tím hlavním padouchem, naštěstí to autorka vyřešila k mé největší spokojenosti. No, a stejně jako v jednom předchozím komentáři mě také hodně překvapila Madison se svým psím společníkem.

moudivlacek
14.04.2021 4 z 5

Kdo jsme, že tvrdíme, že víme, co je skutečné a co ne? Kdo jsme, že tvrdíme, že toto je normální a toto ne? A jak chápat lidi, kteří jsou něčím zvláštní, jiní jak my? To vše vystihuje tuto knihu docela obstojně. A i když někdo nevěří v mystično, musí uznat, že silní využívají a zneužívají slabých. A někdy náhoda není náhodou, ale prostě osud.
Skvělý díl a já se už nyní těším na další.

kolacky
18.08.2020 4 z 5

Nejduchovitější "bishopshovina". Konečná podoba zla mě docela překvapila, ale do koho jinak, když ostatní byli tak sympatičtí, že... A šok byl nakonec s Madison a Angelem!

cukrovka
03.08.2020 4 z 5

Čtivý a zajímavý díl plný duchů. Příběh byl napínavý až do konce.

bekule
16.04.2019 3 z 5

Na to kolik se tam rojilo duchů se napětí a tajemno nekonalo - mohl to být skvělý horor....škoda, a ještě hlavní postavy byly neuvěřitelně ploché, bez hlubší charakteristiky. Slabé tři body za čtivost a vynechání reinkarnace.

Maleficent
29.11.2018 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

PeM
09.09.2018 5 z 5

Skvělý díl!!!! Tohle je přesně moje gusto!....a jede se dál ;-)

lenkavildomcova
30.03.2018 5 z 5

Wow, to byla jízda. Na to, že duchařinu nemusím, tak to byla paráda. Skvělé, doporučuji.

hana4834
17.10.2017 5 z 5

úžasná kniha jako vždy

ovpana
14.04.2015

Zajímavá kniha,napínavá až do konce,hezky se čte.

Poutnice
01.10.2013 5 z 5

tak u tohodle dílu jsem se i bála...brrr...já tak nějak nerada duchařinu a tohle je jí plný. Nejhůř jsem to snášela ze začátku, pak jsem se ale zase chytla a musela to prostě dočíst, protože Kay - jakmile vás chytí, tak jste její.

Lusa
18.06.2013 5 z 5

Skvělý, poutavý a lehce strašidelný příběh, docela dost mi běhal mráz po zádech. Podle mě nejlepší knížka ze série Strach.

SPOILER

Hlavně mě překvapil konec s Madison, tak to jsem opravdu nečekala. Ještě teď mě z toho mrazí.

deedulka
24.12.2012 5 z 5

Perfektní poutavý příběh s prvky nadpřirozena a levitujících duchů. Sice celkem strašidelný, ale dá se to. :)

Kay Hooper
americká, 1957