Hegemonův stín

Pokračování románu „Enderův stín” (druhá kniha Enderovy „Stínové série”). Válka je skončena, Ender Wiggin a jeho tým brilantních dětí – válečníků vyhrál. Nepřátelé jsou zničeni, lidská rasa je zachráněna. Ender se sice nevrací na Zemi, ale jeho družina ano, domů ke svým rodinám, rozptýleným po celém glóbu. Bojová... celý text

Pokračování románu „Enderův stín” (druhá kniha Enderovy „Stínové série”).

Válka je skončena, Ender Wiggin a jeho tým brilantních dětí – válečníků vyhrál. Nepřátelé jsou zničeni, lidská rasa je zachráněna. Ender se sice nevrací na Zemi, ale jeho družina ano, domů ke svým rodinám, rozptýleným po celém glóbu. Bojová škola už není.

Ale jakmile vnější nebezpečí pomine, Země se znovu stává bitevním polem. Děti z Bojové školy jsou více než hrdinové, jsou potenciální zbraně, které mohou mít význam pro země které by je ovládaly. A postupně, jeden po druhém, jsou všichni členové Enderovy družiny uneseni. Jenom Fazolek se zachrání a hledá pomoc u Enderova bratra Petra.

Petr Wiggin, Enderův starší bratr, stále z pozadí manipuluje pozemskou politikou. S Fazolkovou pomocí možná dosáhne svého cíle – ovládnutí světa. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12811/stinova-serie-hegemonuv-stin-GZj-12811.jpg 4.262

Stínová série (2.)

Shadow of the Hegemon (2001)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Laser-books (dříve Laser)

dadako
24.05.2015

Tato kniha se mi líbila více než první díl stínové série. Z Fazolka už tolik nečiší "já jsem to přece věděl hned..." tak jako v prvním díle.

Josetto
16.04.2014

Kniha bola vcelku dobrá, páčilo sa mi spracovanie Fazolkovho života, aj keď Achiles sa mi zdal dosť čitateľný. Samozrejme mi vadilo aj to čo v predchádzajúcom dieli a to bolo to, že každý bol strašne príšerne múdry a všetko vedel.

aivi
01.01.2014

Knížka má úžasně propracovaný děj. Autor se v oblasti vůdcovství a historie vyzná, což přidává na věrohodnosti a čtenář se dozví i něco o Thajsku, Indii a obecně Jihovýchodní Asii.