Šťastní lidé mají snadný život

Šťastní lidé mají snadný život

Další osud hrdinky autorčiny úspěšné knihy "Šťastní lidé čtou a pijou kávu". Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži. S pomocí přítele Felixe se vrhne do práce ve své kavárně „Šťastní lidé čtou a pijou kávu“ a v tomto klidném přístavu potká jednoho dne Oliviera. Je milý, pozorný a...celý text

Další osud hrdinky autorčiny úspěšné knihy "Šťastní lidé čtou a pijou kávu".
Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži. S pomocí přítele Felixe se vrhne do práce ve své kavárně „Šťastní lidé čtou a pijou kávu“ a v tomto klidném přístavu potká jednoho dne Oliviera. Je milý, pozorný a hlavně chápe, že Diane už nechce žádné děti. Nemůže se totiž vzpamatovat ze ztráty své dcery. Když už si Diane myslí, že její život poplyne v tomto klidném řečišti, dojde k události, která zbourá všechny její jistoty, za něž tolik bojovala. Bude mít dost odvahy, aby se vydala jinou cestou? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309437/stastni-lide-maji-snadny-zivot-Zw0-309437.jpg 4.481

Šťastní lidé (2.)

La vie est facile, ne t’inquiète pas

Vydáno:, Motto
Více informací...

zdenaR

Moc hezky se čte, určitě si přečtu i předchozí díl.

kika 13

Konec přirozeného smutku nespočívá v tom,že zapomeneme na toho,kdo už tady není,ale v tom,že ho dokážeme zařadit na správné místo dokončeného příběhu a plně se zapojíme do aktivní činnosti a věnujeme se plánům a tužbám,které dávají životu smysl.
Za mě druhý díl je lepší než první.

KydlochMoris

To bylo tak hezký! Já tyhle příběhy prostě miluji!!!:-***

Peace

"Každé rozhodnutí přináší nějaké ztráty, člověk za sebou musí nechat kousíčky svého života."

První díl na mě moc slavně nezapůsobil, ale dala jsem na zdejší komentáře, které slibovaly, že je pokračování mnohem lepší.. a to tedy opravdu je! ;o)
Diane mi již nepřišla tak protivná a v mnoha směrech jsem ji chápala. Celkově mi děj přišel hlubší a propracovanější.

Aneleh

Ještě lepší pokračování prvního dílu. Diane si jde za svým štěstím, postupně se vyrovnává se smrtí svých nejbližších. Je to silná kniha, velmi čtivá, která zasáhne svými hlubokými city a skvěle vyjádřenými myšlenkami. Tolik se nechce věřit, že jste u konce...S touto knihou se jen těžko loučíte. Škoda, že nejsou v češtině k sehnání autorčiny další knihy, které napsala.

Luciecii

Krásné pokračování prvního dílu. Autorka opět nezklamala. Obě postavy si plují vlastním tempem životem a příběh mi byl znovu moc příjemný.
Radovala jsem se nad koncem, ač jsem chvílemi myslela, že už to snad tak ani neskončí.
U tohoto druhého dílu mám už opravdu pocit, že díl třetí být nemůže. Tohle je totiž ten hezký konec, který jsem hlavním postavám přála od samého začátku :)

alnahu

Kniha navazuje na předešlou knihu „Šťastní lidé čtou a pijou kávu.“ Diane se vrátí do Paříže a dává si svůj život dohromady, nakonec na ní také čeká štěstí ,láska a dokonalý domov. Kniha je velmi čtivá a přináší spoustu překvapení.

BadAngel

Skvělá kniha a abych řekla pravdu hodně mě zklamalo že kniha skončila

noxys

Skvělý příběh který mě vtáhl a nepustil do poslední stránky. A závěr ? Skvělý... Lehké odpočinkové a pohodové čtení...

bookcase

Už to bylo o dost lepší než první díl. Že by autorka četla připomínky tady na Databázi? :-D

pumplu

Skvělá kniha, rychle se četla a doufám, ze autorka brzy zase něco vydá:)

Ditules

O kousek lepší než 1. díl. Jsem ráda, že Diane nakonec našla to, co hledala.
Kéž by byl ještě další díl...

Ivet7

Moc hezká knížka, možná se mi líbila víc než první díl. Našla jsem tam i odpovědi na mé pochybnosti.

Misaha
31.12.2016

oba díly se četly skvěle a jedním dechcem :)

HDosoudilová
30.12.2016

Oba díly se mi četly dobře i když to pro mě není lehké téma. Druhý díl se mi přece jen líbil o něco víc, jelikož zde bylo víc děje. Diane je velmi silná hrdinka a i když mi bylo Oliviera líto, nakonec jsem ráda za takový konec. Už dlouho se mi nestalo, že by mě kniha takhle dojala.

Mikik
30.12.2016

Mnohem lepší než první díl. Sice mi tam zase pár věcí nesedělo,ale už se četlo mnohem lépe a i postavy mi byly mnohem sympatičtější. S prvním dílem se to nedá srovnat:-).Naštěstí:-)

Zuzpospi
24.12.2016

Ještě lepší než díl první :-)

evonra
18.12.2016

První díl se mi libil, druhý byl lepší. Kdo má raději "méně sladké ", bude spokojen ☺.

Ewik
14.12.2016

Moc pěkné pokračování, které mě pobavilo a místy i dojímalo. Jednoduše se tomu nešlo ubránit, vyvolávalo to ve mně spousty vzpomínek.
Pravdou je, že jednotlivé postavy by si zasloužily trošku víc pozornosti ohledně popisu ať už charakteru nebo vzezření. Avšak tyhle laskavé, bodré a přátelské lidičky jsem si zamilovala a bylo mi skoro líto se s nimi rozloučit. Fréderick je úžasný, dostal mě. :-)
Diane se konečně rozhodla srdcem.

1641997
27.11.2016

Skvělé pokračování! Tuhle sérii miluju!

Týnka31
16.11.2016

Velmi sympatické pokračování :) !

agatha2
05.11.2016

Jsem moc ráda, že autorka napsala tento druhý díl, protože se mi líbil výrazně více než díl první, v prvním díle mi Diane lezla neskutečně na nervy, zde konečně vyzrála a našla znovu své místo v životě, přišlo mi, že tak nějak konečně dospěla. Ale vlhké oči jsem měla při čtení této knihy velmi často, to se musím přiznat.....za mě tedy závěrem - kdo přetrpěl první díl, bude zde odměněn a doufám, že autorka dodrží svůj slib a nechá už hlavní hrdiny žít jejich životy bez jejích dalších zásahů, chci si představovat, že konečně jsou všichni spokojení a že už je nebudou potkávat žádné velké životní katastrofy, užili si již své....

Leniii
05.11.2016

Nádherná knížka...při určitých pasážích jsem byla dost naměkko. Od setkání Diane a Edwarda jsem si přála, aby se k němu vrátila :)

zuzana2599
02.11.2016

Pohodové, oddechové čtení, které mě tak bavilo, že jsem knížku přečetla za dva večery. Diane jsem držela celou dobu palečky, aby si vybrala toho pravého partnera a nakonec se mé přání vyplnilo. Nezbývá mi, než Diane popřát hodně lásky a štěstí v dalším životě :-)

Marluksa
31.10.2016

Prostě báječné!! Poklidné, emotivní, čtivé. Dojemné a lepší, než první díl. Rozhodně doporučuji.

resyre
30.10.2016

Ne moc často je druhý díl čehokoliv lepší než první. Ale u téhle knihy to platí. Možná je to i tím, že si člověk zvykl na oblaka kouře a podivnosti hlavních postav. . . Ve druhém díle také neskáčete z žánru do žándru. Je to čistokrevná limonána se vším všudy. Takže slabší povahy kapesníky připravit. A musím se přiznat, že jsem ráda, když autorka v závěru knihy píše, že nechá hlavní postavu žít vlastní život bez jejích zásahů. Bůh ví, jak by chudák dopadla třeba v 5 díle. :-)

Šánka
25.10.2016

Pěkné pokračování Dianena příběhu o nových začátcích, hledání štěstí a o smíření. A stejně jako předešlá kniha mě její příběh dojímal i pobavil.
Doporučuji pouze těm, jimž se líbil 1. díl, neboť hlavní hrdinka se nikterak nezměnila, stále kouří jednu za druhou :-), její nejlepší kamarád je gay....a je zábavný, a Edward nebo Olivier ?...., to zjistíte pokud se začtete do této milé knížky s opět krásnym přebalem.

-Annett-
22.10.2016

Tato kniha je naprosto úžasná a mohu říci, že se mi líbila více jak první díl. Když umírala Abby brečela jsem jako u žádné knihy. Zanechala ve mě tolik emocí, že jsem ji určitě nečetla naposledy.

miroslava3430
17.10.2016

Som stastna za toto pokracovanie. Ako prva cast, tak aj tato mi urobila radost. A dodala mi chut stahovat sa do Irska, dat si tam pintu dobreho piva, posedavat na plazi, sledovat santiace deti a psov...

dencuska
03.09.2016

Pre mňa jedna z najlepších kníh, aké som kedy čítala, a ktorú som prečítala v rekordnom čase. Kúpila som si ju po tom, ako som prečítala knihu "Šťastní ľudia čítajú a pijú kávu", ktorá sa mi tiež veľmi páčila. Táto knižka je jej pokračovaním, zaujímalo ma, ako sa celý príbeh skončí. Na jednej strane je to síce romantická kniha, na druhej ju hodnotím ako peknú knihu zo života. Možno príliš veľa náhod, ako to väčšinou u takýchto príbehov býva, ale mne to absolutne nevadilo, vyhovuje mi aj autorkin štýl písania. Jediné, čo ma mrzelo bolo, keď kniha skončila, dopriala by som jej aj viac strán :), hoci asi je to tak, ako to malo byť. Pekný príbeh, odporúčam :)

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand