Sprostá holka

Sprostá holka https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94855/sprosta-holka-94855.jpg 4 52 16

Vášeň, neskrývaná erotika a intimita, láska a trauma… Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu – předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom… touží ochutnat ještě víc… Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet. Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti – jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Dirty , 2007

Emma27
23.11.2022 2 z 5

Nebylo to špatné.

petusska01
27.07.2021 1 z 5

Myslela som si že knihu nedočítam. Elle mi liezla dosť na nervy a aj keď sa jej správanie vysvetlilo. Jej traumy a detstva mi bolo ľúto, jej matka bola hrozná osoba. Bohužiaľ kniha pre mňa bola takpovediac nečítateľná a pôsobila veľmi ťažkopádne. Za mňa nie.

Myška43
13.01.2021 4 z 5

Autorka opět nezklamala, i když kniha ,,Na dně" mě zaujala mnohem více.

Proč mě nechceš pustit dovnitř? zeptal se. V životě si vždycky můžete vybrat. Pohnout se kupředu, vycouvat, udělat skok, rozlétnou se, spadnout, uspět... neobstát, věřit.

Pro Elle bylo těžké uvěřit, no není divu, po tom co si zažila. Byl to zajímavý a silný příběh. Jen bych klidně ubrala trochu erotických scén a více se zaměřila na její trauma, pocity, nebo i kapitoly z minulosti. Autorka mohla dát více prostoru vztahu s její matkou, bratrem a Gavinem, to byla také velice zajímavá postava příběhu.
Škoda, že si nemůžeme přečíst další knihy od paní spisovatelky. Píše velmi poutavě a zaobírá se vážnými tématy ze života.

LadyAlena
07.01.2021 5 z 5

Úžasná erotická kniha, ale i snaha o psychologický podtext, pokud člověk nevnímá jenom erotiku, má kniha působivý odraz ...

janina66
23.08.2019 5 z 5

Tak to bylo super. Láska, erotika mírné napětí. Rozhodně stojí za přečtení.

happy19
28.07.2019 5 z 5

Silný příběh...tady mi došla slova..rozhodně stojí za přečtení!

Evka3814
22.09.2018 5 z 5

Krásná,lehce erotická kniha. Příběh mě pohltil,je ze života(bohužel) Když vyprávěla svůj příběh,tak sem bulila jak želva. Je skvělé že lidi co prožijou něco tak zlého a přesto jdou dál a žijou plnohodnotný život. Za mě kniha super. Měla vše vtip,erotiku,lásku,zklamání. Mohu jen doporučit

Luccy78
31.05.2015 5 z 5

Kniha je plná vášně, erotiky, ale i lásky a to vše je zabaleno do pěkného příběhu. Já byla spokojená :-)

ivzu77
27.05.2015 4 z 5

Příjemné sexuální čtení s příběhem a zápletkou. Mělo to děj, smutný lidský osud a pěkně psané erotické pasáže. Není to vulgární, přesto respektuji doporučení 18+.

Samira
12.06.2014 4 z 5

Velmi zdařilá studie charakterů a komplikovaného sexuálního vztahu dvou lidí, z nichž jeden je poznamenán těžkou minulostí. Ztotožnit se s nimi nedá, ale po psychologické stránce je to dobře popsané, je tam navíc mimo sex i hodně děje, takže se to dobře čte. Jen vedlejší postavy mi k srdci nepřirostly.

marketsim
04.06.2014 3 z 5

Kniha byla průměrná! Čekala jsem od ní víc, ale bohužel nic. Občast tam byla zajímavá pasáž.

JToman
27.10.2013 5 z 5

A já musím nesouhlasit s bajou(1122), nedělám to, ale tady musím trochu prozradit něco z děje....vůbec si nemyslím, že kniha má trapný děj....hlavní hrdinka je poznamenaná, tím, že ji zneužíval její vlastní bratr a její matka ji nevěřila,Elle se....nemůže zbavit nepříjemné vzpomínky a má problém s navázáním stálého vztahu.....zbytek si dočtěte....za mě plný počet !!!!!!!

jasmína
15.09.2013 4 z 5

Kniha měla děj, líbilo se mi celkové vyprávění a rozpolcení hlavní hrdinky, sice by se těžko mohla stát mou kamarádkou, ale trošku jiné erotické počteníčko, proč ne :)

smaille
09.07.2013 5 z 5

Toto čtení se mi líbilo, je to zase něco trošku jiného, než naše oblíbené erotické triologie současné doby a řekla bych, že erotické scény jsou velmi dobře popsány

baja1122
02.03.2013 1 z 5

Naivní, trapný román pro ženy, který je napsaný tak s prominutím hnusnou formou, že nejlepší pasáže byly asi ty o sexu. Což možná bylo cílem této knihy (musím se tomu zasmát - haha). Hlavní hrdinka mi byla postupem času tak nesympatická, že jsem ji v duchu musela neustále proklínat, jak je hloupá, slabá a nevyrovnaná žena s přemýšlením 14leté dívky... V této knize najdete jen naprostou šeď a vůbec nic výjimečného. Vroucně NEDOPORUČUJI! Pro mne to byl zbytečně strávený čas, který jsem mohla využít mnohem zajímavěji.

frukeška
28.06.2012 5 z 5