Smrt a znovuzrození: Cesta věčností

Smrt a znovuzrození: Cesta věčností https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25379/smrt-a-znovuzrozeni-cesta-vecnosti-25379.jpg 4 6 1

Obnovené vydání knihy, která přináší jistotu a útěchu každému, kdo se ocitl tváří v tvář smrti svých blízkých či obavám z naší vlastní smrtelnosti. Již pouhá zmínka o smrti vlévá do našich srdcí strach. Cítíme, že smrt je nemilosrdným a neodvolatelným koncem naší cesty na zemi, že je ničitelkou všech našich nadějí, a tak se myšlence na ni vyhýbáme, jak je to jen možné. Když smrt udeří v našem bezprostředním okolí, jsme přemoženi pocitem trvalé ztráty a s plnou intenzitou si uvědomujeme své vlastní omezení a smrtelnost. Jednoduchost a bezprostřednost odpovědí Sri Chinmoye rozptyluje naše pochybnosti a zmírňuje naše obavy ze smrti. Se stejným mistrovstvím popisuje pochod pokroku reinkarnace a jedinečnou příležitost lidského zrození na této nejvybranější planetě. Nic není ztraceno, sama smrt se klaní nezdolné duši. Tato kniha odpovědí na otázky, položené Sri Chinmoyovi při veřejných setkáních nebo v kruhu jeho blízkých žáků, je mocným a srozumitelně vyjádřeným poselstvím někoho, kdo zná Neznámé. Další témata v této knize: Říše smrti, Je smrt konec?, Příběh z onoho světa, Smrt a život: Dva nerozluční bratři, Život po smrti: Vyšší a nižší světy, Reinkarnace: Velká pouť.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Madal Bal

Death and Reincarnation

Padmina
29.01.2016

Jste na velkém omylu. Ale snad časem prozřete. Že jsou Védy mýtem již bylo vyvráceno archeologickým nálezy a skutečností, kterou společnost prošla prochází. Vše už tady bylo.
Jinak jste to pěkně napsala, jste určitě velmi vzdělaná. Omlouvám se. Marie Rychlíková

smrt reinkarnace posmrtný život

Sri Chinmoy