Skřet a královna

Skřet a královna https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55913/skret-a-kralovna-55913.jpg 4 70 5

Matthew Hope série

Ona je rocková hvězda 60. let, která zatoužila po comebacku, on je rozvedený advokát, snažící se dát opět dohormady svůj vlastní život. Jejich jediná společná noc je krátká, ale plná vášně. Když se druhý den zjistí, že byla brutálně zavražděna a že její šestiletá dcerka zmizela, ujme se Matthew Hope nejtěžšího úkolu v jejich vztahu - najít a usvědčit únosce a vraha...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Rumpelstiltskin , 1981

konicekbily
06.04.2023 4 z 5

Trochu jinak psaná řada od autora 87.revíru. Autor se zaměřuje asi na čtenářky, vkládá tam pasáže spíše pro červenou knihovnu - mně to nevadí, naopak je to jiný styl odpočinkového čtení.

Disease
14.04.2020 4 z 5

Telenovela pokračuje, ale je to vtipně napsané.

felia
12.01.2020

Detektivka, u které obdivuji autorův humor. Dnes už knihy humorné nikdo nesvede

moudivlacek
20.04.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, první díl byl pro mě víc napínavější, zde bylo hlavní osou příběhu - dedukce a vzpomínání střípků rozhovorů a uvědomění si skutečností, které ze všeho vyplynuly. Přesto určitě zkusím další díl. Osvěžením byla dcera Joanna a její žádost o radu otce. Nová přítelkyně Matta na obzoru, uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dále.

SilvieSisinka

2006  73%Nenávist
1969  83%Zabiják
2006  84%Brokovnice
2007  83%Postrach

Kniha Skřet a královna je v