Simpsonovi vyrážejí na cestu

Simpsonovi vyrážejí na cestu https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322873/mid_simpsonovi-vyrazeji-na-cestu-P7v-322873.jpg 4 21 4

Simpsonovi (komiks) série

Vyrazte na cestu se Simpsony! Simpsonovi se stanou módními ikonami a Homer Simpson určuje nové trendy. Děda Simpson si zase zavzpomíná na staré časy, kdy byl kaskadérem a dobrodruhem. Potkáte i bratra školníka Willieho a Krusty přijde o práva na svou existenci.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

The Simpsons hit The Road , 2008

An52imal
02.01.2019 3 z 5

Všechny díly komiksů Simpsonovi mě bavily, až na tenhle. Postrádal typický humor, který u jiných dílů nechyběl. Poprvé a snad i naposledy, co tvrdím, že dílo s názvem Simpsonovi není vtipné, vlastně až místy ubohé a trapné. Bohužel.

rarášek
06.09.2017 4 z 5

Další Simpsonovi, kteří mě pobavili. Mám ráda Simpsonovi. Sice je už v televizi opakují nejmíň po desátý, ale vždycky se u nich uvolním a pobavím. :)

LennyR
28.01.2017 3 z 5

Kvalita příběhů kolísá a pořád platí, že Simpsonovi jsou nenáročný a zábavný komiks.
Recenze na: http://bit.ly/2kekUgO

mot33
07.01.2017 4 z 5

Asi nejslapší kousek nejvíce mě zaujalo jak Homer vypráví historii podle svěho nejlepšího svědomí,a mapky před každou kapitolou jak vidí město Spri...rodina Simpsonových.