Bludná sdělení

Bludná sdělení https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247430/bmid_bludna-sdeleni-UY2-247430.jpg 3 164 54

Spilling CID série

< 9. díl

Nicki Clementsová trčí v zácpě, když vtom spatří obličej, o kterém doufala, že už ho nikdy neuvidí. Je to rozhodně on, stejný policista, a zastavuje všechny vozy na Elmhirst Road. Nicki v panice otočí auto do protisměru a ujede. Nebo si to alespoň myslí... Následující den je předvedena k výslechu v souvislosti s vraždou kontroverzního novináře Damona Blundyho. Nicki se s ním nikdy nesetkala a nedokáže odpovědět na žádnou z otázek, které jí detektivové kladou. Netuší, proč vrah použil nůž tak neobvyklým způsobem, ani neví, co znamená nápis „Není o nic míň mrtvý“ v pracovně zavražděného. Taky však nedokáže vysvětlit, proč byla tak blízko místa činu. A především proč se snažila Elmhirst Road vyhnout. Kdyby totiž odhalila tajemství, které v sobě nosí, mohlo by jí to zničit život...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Telling Error , 2014

30.10.2023 3 z 5

Tato kniha mě ani nijak nenadchla takový slabší průměr

29.10.2023 3 z 5

Tato kniha na můj vkus strašně rozvláčná kterou jsem nedočet

klaraj093
klaraj093
29.06.2022 2 z 5

Kniha jako taková nebyla dějově špatná, ale byla zbytečně zdlouhavě napsaná a místy mi to přišlo hloupé a styl psaní mě moc nezaujal, zkrátila bych ji klidně o 100 stránek.. Četla jsem ji jenom kvůli výzvě.

martinaandulka
martinaandulka
14.06.2022 1 z 5

Takto to bylo opravdu psycho jak hlavní postavy tak styl psaní.Hlavní postava Nicki ta byla šílená, dětí byli chudák a manžel trouba.Kniha se mi četla hodně špatně a vracet se k ní nebudu.

Aghatte
Aghatte
06.02.2022 1 z 5

Ta ženská byla totální magor a její manžel se asi přes svatozář nemohl vejít do dveří.
Neměla jsem pro ni absolutně žádnou omluvu ani pochopení. Myslím, že měla jít do práce, ono by ji to hledání vzrůša rychle přešlo. Chudáci děti upíchnuté u telky, zatímco maminka si honí fantazie po internetu. Její rodina nemlich to samé, magoři.
Jsem ráda, že neznám nikoho, kdo se pohybuje ve světě virtuálního sexu - nebo o tom aspoň nevím.
Ostatní postavy na tom nebyly o moc lépe - všichni něčím ujetí, prolhaní, závislí, znudění - zaplnily by jedno celé oddělení psychiatrické léčebny....
Jediný Adam asi byl normální a chodil do normální práce. Spousta nesmyslného balastu knize také neprospělo.
Znechuceně odkládám.

postrach
postrach
10.04.2021

Nazory podemnou jsou trefne.Prumer.

vikyna9
vikyna9
05.03.2021 2 z 5

No nevím... Dočítala jsem ze zvědavosti kdo je vrah. Na.muj vkus moc postav, žádná nijak vybarvena, takové neosobní. A celkově příběh působil jak působil. Ale ta myšlenka děje super.

Katalina23
Katalina23
20.02.2021

do tejto knihy som sa zo začiatku nútila ale asi od cca 100 tej strany som sa už nevedela odtrhnuť od nej :) bola to moja prvotina od tejto autorky :)

Keporkakyně
Keporkakyně
25.09.2020 1 z 5

Ne, ne a ne!!!

Marosusu
Marosusu
23.04.2020 5 z 5

Mňa to zase bavilo...hop sem hop tam a vraha som ani netušila ....konečne žiadna rovná línia ....za mňa super aj keď je to moja prvá kniha od tejto autorky ;-) určite prečítam ďalšie ;-)

TamaraKrejčí
TamaraKrejčí
22.01.2020 1 z 5

Tak to jsem moc ráda, že mám tohle čtení za sebou. Hodně postav, do žádné jsem se nedokázala vcítit, žádné simpatie. Prostě mě to nebavilo.

Ajinka88724
Ajinka88724
05.07.2019 2 z 5

Oproti ostatním knihám autorky jsem byla celkem zklamaná. Dlooouho mi trvalo se začíst ale nakonec jsem to zvládla do konce.

jana1941
jana1941
01.06.2019 3 z 5

Dloho mi trvalo, než jsem se začetla. Musela jsem se do čtení celkem nutit. Pak mě to tak nějak začalo zajímat, ale nebavily mě kapitoly s detektivy. Taková kniha, která nijak nenadchne.

Misute603
Misute603
30.04.2019 2 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale od autorky jsem četla už lepší... bestseller bych ji neoznačila...natolik mi nenadchla. .u dobrého bestselleru mám problém knihu odložit a ještě po přečtení ji mám dlouho v hlavě, to se ale nestalo.knihu jsem dočetla,ale trvalo mi to o mnoho delší dobu,nerlz normálne...za pár dní si už na ni nevzpomenu...

monik84
monik84
08.01.2019 2 z 5

Do knihy se mi nedařilo začíst - velmi jsem se s ní trápila. Přečetla jsem do strany cca 180 a pak jsem vyhledala pouze rozuzlení, kdo je vrah :-D

Jane100
Jane100
24.09.2018 1 z 5

Tady postačí jen dvě slova: totální blbost.

Januli
Januli
19.09.2018 2 z 5

No začátek mě celkem i bavil, ale potom jsem se nutila knihu dočíst.

Ennie
Ennie
14.09.2018 3 z 5

Já jsem z knihy také rozporuplná. Neřekla bych, ale že to byla ztráta času. Docela mě i chytla. Každopádně to bylo trochu přitažené za vlasy, nesnáším nevěru ani lhaní - překvapivě mě to ale nijak zvlášť neiritovalo. Největší klad knihy, je že vrah mi také byl skrytý až dokonce (což se mi nestává).

čef
čef
27.08.2018 2 z 5

Tak na tuto knihu zapomenu rád a bleskově. Tolik zmateně jednajících, podivných magorů a příliš dlouhých rádoby duchaplných dialogů víceméně irelevantních k příběhu. Na detektivku nesmyslný způsob hledání, na psychologický román povrchní - prostě Bludy bez sdělení. Autorka v doslovu přiznává, že inspiraci hledala na chatech Facebooku a Instagramu - tak odsud všichni ti pomatenci pocházejí! Omlouvám se, ale chválit nemám co.

babicka_amalka
babicka_amalka
28.06.2018 2 z 5

ztráta času, naprostá; nedočteno, respektive přčten začátek a konec, to mezi tím nestálo za čtení;