Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách

Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47687/sila-pozitivnich-lidi-se-skryva-v-vetach-47687.jpg 4 9 2

Kniha přibližuje čtenářům a učí je 10 jednoduchých vět, jejichž komunikováním výrazně zlepší nejen život svůj ale i životy lidí, se kterými se setkávají. Slavný světový podnikatel, spisovatel, miliardář - Rich DeVos, předává své životní zkušenosti v tuctech vzpomínek, v nichž právě komunikování těchto deseti vět rozhodlo o významných pozitivních změnách a to mnohdy v životech až několika milionů lidí. Autor knihy, pan Rich DeVos, patří mězi 200 nějbohatších mužů planety (Forbes 2010). V ČR vyšla již jedna jeho kniha - Soucitný kapitalismus. Je spoluzakladatelem přední společnosti přímého prodeje - Amway Global a majitelem basketbalového klubu Orlando Magic. V USA lze jeho jméno nalézt v názvech obchodních tříd, univerzitních kampusů, nemocnic i konferenčního dómu. Nedávno obdržel cenu Normana Vincenta Peala za příkladný pozitivní život.... celý text

michalkvarda
24.03.2024 3 z 5

Kniha je dobrá a je dobré se řídit jejich 10ti radami, ale co mě hodně vadí že kniha zavádí do MLM Amway. Druhá věc která mě velice vadila je, jak kniha zavádí k tomu aby jsme věřily v boha a upřednostnily ho před sebou a rodinou.

Djkoma
20.05.2012 3 z 5

Chvílemi až příliš moralizující a naivně vyhlížející texty zakladatele společnosti Amway působí jako rady do života pro každého dobrého křesťana, což pro kluka z Čech není ideální čtení:). Toto vnímání je však příliš jednoduché, Rich DeVos jen svůj pohled a svých deset pouček, obaluje příliš velkým počtem vlastních zkušeností, které jsou chvílemi opravdu svou naivitou (současně i důvěrou v ostatní...) "z jiné planety". Měl jsem chvílemi pocity obdobné, jako u čtení například Čtyř dohod. Texty dávají smysl, ale jsou hnány do extrému, stále se opakují a v podstatě by Vám mohlo stačit s přečíst jen nadpisy kapitol a zamyslet se nad nimi. Přesto všechno by byl svět tak hezký, kdyby se lidé řídili aspoň polovinou těchto vět... Kniha ve zkratce: je důležité projevovat své vnitřní city a myšlenky, aniž by jste něco čekali od druhých. Dejte jim pozitivní pocity a oni se Vám odvděčí.

Rich DeVos
americká, 1926 - 2018