Setkání s tajemnem 2

Setkání s tajemnem 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62581/setkani-s-tajemnem-2-62581.png 4 32 4

Druhý díl přináší šokující svědectví o záhadných úkazech, které dokazují, že svět je daleko tajemnější a podivnější, než jsme ochotni připustit.

danny_21
02.01.2021 3 z 5

I v druhém díle se Vašíček opět věnuje záhadným jevům z oblasti parapsychologie - zjevujícím se přízrakům, rozličným výkladům snů, prorockým předpovědím, vidinám, předtuchám apod., tentokrát jsou zdrojem ale především osoby, které pochází z našich luk a hájů a věrohodnost některých "povídaček" vidím s velkou rezervou, i když samozřejmě zastávám názor, že nejsou kolem nás jen věci z masa a kostí a z některých přednesených případů jednoho obejde chlad - 60 %

lucie.8
01.10.2018 5 z 5

Můžete si říct, že jednotlivé příběhy samy o sobě nic nedokazují... ALE stejně vám to nedá spát. Výborná kniha, líbilo se mi, že příběhy jsou z českého (a někdy slovenského) prostředí.

postrach
09.09.2017 5 z 5

Věřte nevěřte po česku!Při četbě prvního dílu,mě mrazilo.Název a podtitul knihy,přesně vystihují obsah.Příběhy,mi připadají reálnější,než v prvním díle,ale nejsou tak strašidelné a duchařské.Doporučuji.

Dandulka
11.05.2012 5 z 5

Moje srdeční záležitost! V téhle knize autor popisuje zážitky lidí s duchy, tajemnem, předtuchami....... Přečetla jsem tuhle knížečku za odpoledne.