Úzká zlověstná linka

Úzká zlověstná linka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18842/bmid_serie-doucet-uzka-zlovestna-linka-ewz-18842.jpg 4 39 7

Série Doucet série

< 4. díl

Hlavní hrdinka, policistka Annie, která má ambice stát se detektivem, zabrání svému kolegovi Nickovi, aby umlátil muže, o kterém jsou všichni přesvědčeni, že je brutálním vrahem a kterého soud osvobodil pro procesní chybu. Mezi kolegy se dočká jen opovržení a pronásledování, ale paradoxně se s ní spojí Nick, který chce také zjistit pravdu. Annie vyhledá i osvobozený podezřelý, který se na ní upne stejně jako předtím na zavražděnou. Annie čekají těžké chvíle...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

A Thin Dark Line , 1997

mcabr
17.05.2021 5 z 5

Pěkný, napínavý čtení.

Lusa
16.05.2020 5 z 5

Od začátku jsem s Annie soucítila a vlastně jí i obdivovala, příběh mě úplně strhnul a nutil číst dál. Často mě mrazilo a napětí až do úplného konce mě provázelo celým příběhem. Výborné, fascinující a skvělé, určitě doporučuji.

ondatra28
17.07.2019 1 z 5

Taky je zde někdo stejně alergický jako já na autorčino "přejíždění prstem po spodním rtu"? Asi to shledává velmi sexy, ale mě to už irituje. Jinak je to velmi zdlouhavá kniha. Ale jelikož jsem tvor trpělivý, tak jsem bez většího nadšení dočetla.

kneslova
01.07.2018 2 z 5

Tato kniha mne vůbec nezaujala, musela jsem hodně přeskakovat stránky

jprst
23.05.2018 2 z 5

Ze stylu autorčiných knih se tato kniha poněkud vymyká a koneckonců ani nijak výrazně neupoutá. Na cestě ke knihám autorky bych si tuto nechal až někam hodně ke konci.

Muk
06.03.2018 2 z 5

Divné.

alsae
25.01.2013 4 z 5

Knížka byla napínavá až do konce a některé části opravdu vtáhly do děje. Konec byl ale docela málo rozvedený a některé záležitosti nebyly vůbec vysvětlené.

Tami Hoag
americká, 1959
2014  84%Devátá dívka
2016  79%Ledové srdce
2004  81%Popel popelu
2018  84%Hořká sezona
2012  86%Hlubší než hrob

Kniha Úzká zlověstná linka je v