Šeptající lesy

Šeptající lesy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124469/septajici-lesy-124469.JPG 3 11 2

Magic: The Gathering série

Hledá se pomocník: Čarodějův učeň. Musí být ochoten přemísťovat se v čase a prostoru... Racek si to s tou prací měl pořádně rozmyslet. Když však byla jeho vesnice zničena a on se měl postarat o svou nemocnou sestru, co mu zbývalo? Alespoň dostal dobře zaplaceno. Jenže tenhle čaroděj byl ještě horší než všichni, o kterých kdy slyšel. Uprostřed hospodských rvaček, magických bitev a starostí o sestru stačil sotva popadnout dech. A teď, když se jeho sestra začíná uzdravovat, má opravdu práce až nad hlavu...... celý text

Romány , Fantasy

Vydáno: , Classic

Whispering Woods , 1995

protokol
protokol
26.07.2019 odpad!

prví diel skvelí ale tento diel otrasná kravina bože ten autor sa asi náhodne zcvoknul keď dokázal stvoriť takúto hlúposť a ani dejovo to nesedelo podla deju by toto mal byť prví diel a nie druhí .

no za mňa sklamanie je to ako detská rozprávka s prvkami absurdity " cunami, robot, hubosaurus " pripadá mi to ako by mu došla fantázia

Muchyc
Muchyc
13.09.2015 5 z 5

Navzdory poněkud zvláštnímu obalu je kniha velice čtivá a nejenom hráčům Magic:The Gathering nabídne kvalitní fantasy čtení.

Clayton Emery
americká, 1953