Aenir

Aenir https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11312/sedma-vez-aenir-11312.jpg 4 93 6

Sedmá věž série

Snový svět Aenir není zrovna bezpečné místo. Stačí jediný chybný krok a ocitnete se v ohrožení, chytíte se do pasti… a může na vás čekat i smrt. Tal a Milla se musí touto nejistou krajinou probít. Hledají totiž Zákoník, zvláštní kouzelný předmět, který rozhoduje o osudu jejich světů. V cestě jim stojí mnoho bytostí – od Hřmotných Pastýřů s oblačnými těly, přes roj jedovatých vosálů až po hrůzostrašného tvora Hazrora. Bez Zákoníku z Aeniru odejít nemůžou. Ale pokud ho naleznou, ocitnou se možná v takovém nebezpečí, o jakém se jim ani nesnilo…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Seventh Tower. Aenir , 2001

Luigi1
07.05.2023 5 z 5

Rozjezd byl fantastický mělo šmrnc Doporučuji

denniys
20.06.2021 4 z 5

Jako u předchozích dílů mě četba opravdu bavila, ačkoliv jsem už dlouho mimo cílovou skupinu čtenářů. Tal a Milla se ocitají ve Snovém světě a potkávají své budoucí duchostíny, oba bojují za své cíle pro své lidi a balancují na hraně přátelství a nenávisti.

Ailee
11.01.2021 4 z 5

Laděno ve stejném duchu, dobré a rychle se čte. Asi je to taková ta série, která vám stačí přečíst jednou, ale rozhodně stojí za to.

Heřmis
31.08.2015 4 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl. Děj se rozběhl hned od začátku a co kapitola, to nové prostředí, nové bytosti apod. Už se těším na čtvrtý díl.

Nagadir
16.10.2014 4 z 5

Tento díl mě zpočátku příliš nebavil (hold ta komunikace mezi Millou a Talem mi dělá potíže), nicméně asi po půlce mě to zase chytlo, takže místo chystaných 7/10, dávám opět 8/10.

BooksLucyKing
12.06.2013 5 z 5

Tak tenhle díl byl zatím nejbarvitější a nejsrandovnější. Hřmotní pastýři jsou prostě super :D a aenirský svět byl zajímavý. A děj nabíra na intenzitě, odhalují se nová tajemství. Jsem opravdu ráda, že jsem to po tom prvním díle nevzdala.

Garth Nix
australská, 1963