Sedm let hříchu

Sedm let hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167034/sedm-let-hrichu-hV5-167034.png 4 294 50

Před sedmi lety, v předvečer své vlastní svatby, se ctnostná a spořádaná lady Jessica Sheffieldová stala svědkem hříšné podívané, jakou si taková nevinná mladá dáma nikdy nedokázala představit. Tento výjev ji šokoval a podivně vzrušil zároveň. Tajemství o zhýralém Alistairu Caulfieldovi si nechala pro sebe a provdala se, jak od ní všichni očekávali. Avšak i po dlouhých letech poklidného a šťastného manželství ji Caulfieldův obrázek neopouštěl a vyvolával v ní nemravné představy… …o to sladší pak byla odměna. Alistair utekl od představy nádherné lady Jessiky s vášnivým pohledem v očích až do Západní Indie. Coby úspěšný obchodník měl už jen málo společného s chlípníkem, jakého kdysi znala. Když se čerstvě ovdovělá Jessica nalodila na palubu jeho impozantního korábu na cestu přes oceán, zůstane jediným strážcem sedm let potlačovaných tužeb jen pár vrstev jemného hedvábí. Brzy oba poznají, že den, kdy pokušení podlehnou, se nezadržitelně blíží…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Seven Years to Sin , 2011

biki
12.11.2022 3 z 5

Docela zklamání. Totiž ten hlavní příběh, který se měl odehrávat mezi Jess a Alistairem, postrádal smysluplnou zápletku a aspoň nějaký děj a až na pár erotických scén byl zcela jalový. Nemohu si odpustit sarkastickou poznámku - cesta (plavba) tam a zase zpátky.
Tu třetí hvězdičku dávám za podstatně zajímavější příběh Hester a Michaela, který by si rozhodně zasloužil víc prostoru.

Ála1968
05.06.2022 4 z 5

Krásný historický romány s příměsí erotiky,které bylo tak akorát.Moc povedené.Vůbec jsem se nenudila.

dooky
19.05.2022 3 z 5

Historická romance s kapkou erotiky. Byla to klasika s něčím, co se obvykle moc často v podobných dílech nevyskytuje. Témata jako neplodnost a domácí násilí jsem zprvu nečekala, nicméně o to bylo čtení zajímavější.

Ewe291
10.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Lepsie ako Vasen pro hru, ktoru som ani nedocitala. Zda sa mi to alebo autorka dava do knih casto neplodnost? Netusim. Ale musim uznat, ze kniha sa citala dobre, hrdinovia tiez prijemny a pacilo sa mi aj prepojenie oboch sestier v jednom pribehu. Jedine co musim vytknut je to, ze dominantny hrdinovia akosy az prilis zmäknu a to sa mi moc nepaci, niekedy mi to pride akoby sa pre nieco rozhodla a hned na to zabudla.

LucySmile
20.04.2021 4 z 5

Krásný historický román, který mě více než překvapil. Erotiky je tam tak akorát a postavy jsou skvěle propracované. Ani chvíli se nenudíte, děj je zajímavý a rychle ubíhá. Rozhodně jsem dostala více, než jsem očekávala.

hadenka
13.10.2020

Pěkný,milostný,historický román.

Kačka227
31.07.2020 5 z 5

Mám moc ráda historické knížky této autorky. A ani tato mne nezklamala. Ze začátku mi vztah hlavních hrdinů připadal zvláštní a pro mne nepochopitelný, ale postupně si získali mé sympatie a nezbylo než jim závidět jejich nespoutanost a otevřenost.

Myška43
18.03.2020 4 z 5

Kniha mě zaujala. Je zajímavá v tom, že to jsou dva příběhy sester, který se ke konci sloučí v jeden. Příběh je romantický, plný vášně, erotiky. Samozřejmě to skončí nejlépe, jak má. Je to pro mě první historický román a určitě ne poslední.

IvettKremrová
10.10.2019 5 z 5

Paráda ♥ první historický román po kterém jsem náhodou šáhla a vůbec ale vůbec to nebylo špatné.Pomalý začátek a seznamování s dějem a postavami,příjemné,klidné,super oddychovka. Potom ale to nabralo takový spát že jsem příběh všech hrdinů hltala očima, hlavně teda Jessicu a Alistaira ♥ miluji erotické romány a tohle se mi hodně líbilo. pravdou je že tam mohla být více rozepsán život Hester, Jessičiny sestry ale i tak to bylo boží. Za mě teda super a rozhodně si přečtu i serii Crossfire od této autorky ♥ ♥

petraj30
14.08.2019 3 z 5

Byl to celkem pěkný příběh, jen bych více rozepsala její sestru

Lucibuska
28.08.2018 odpad!

Knihu jsem ani nedočetla. Hodně dlouho jsem se prokousávala do půlky a pak to vzdala. Tento žánr knih mám ráda a S. Day knihy ještě více, takže je pro mě překvapením, že se kniha nedala číst a byla absolutně bez děje a nudná.

mazlak
17.06.2017 4 z 5

Pěkný příběh, ale autorka píše i zajímavějším způsobem. Tato kniha mne tak nepřitahovala ke čtení, jako jiné příběhy této autorky. Proto pro tentokrát čtyři hvězdičky.

kik68
30.07.2016 2 z 5

No tak jsem se dostala až na konec, ale byla to fuška. Na to jak moc jsem se na tuhle knihu těšila mě vůbec nezaujala. Celou knihu jsem se jen nudila. Lepší pro mě byl příběh Hester a Michaela než hlavních postav. No pro mě jedno velké zklamání.

Barbora H
15.06.2016 2 z 5

Nějak nevím, jak tuto knihu ohodnotit - kdyby tento druh knihy byl můj šálek kávy, tak bych dala třeba 4-5*, no ale jelikož tento druh četby vážně nehledám, tak za můj špatný výběr knihy v knihovně hodnotím pouze 2*. Ale kdo má rád erotiku v knize se vším všudy, ať čte - mě stačí naznačit... zbytek si domyslím, toto je fakt síla...

havrmoni
06.03.2016 4 z 5

Obě dvojice měly zajímavý příběh. Rozhodně romantičtější a čtivější než Neznámý manžel.

moira2912
26.09.2015 3 z 5

Jedna z lepších erotických knih, bavila jsem se a četlo se to fajn. Bylo to vcelku i realistické. Charaktery mi sedly a skončilo to rozumně. :)

jaja10
05.08.2015 3 z 5

Tentokrát mě kniha neoslovila tak, jako ostatní knihy od této autorky. Hlavní hrdina byl Jessicou přímo posedlý, to že si vybíral partnerky ji podobné....mazec. No ale na druhou stranu se mi líbila zápletka mezí sestou Jessiky, Hester a jejím švagrem Michaelem, to bych trochu víc rozvinula, nebo rovnou bych si chtěla přečíst o nich samostaný román, což už teď zřejmě nepůjde. :-)))

Ven_D
17.07.2015 4 z 5

Sylvia Day zvládá přesvědčivě vystihnout jiskření mezi partnery, při psaní si nebere servítky a o detaily není nouze. Za sebe musím říct, že části s Hester byly zajímavější. Zejména po dějové stránce. Kniha má pomalejší rozjezd a to by mohlo mnohé čtenářky odradit. Pýcha a rozkoš byla v tomhle o stupínek lepší. Druhá polovina knihy je bezkonkurenční.

petvet
01.06.2015 3 z 5

Jediné plus na knize je,že se četla fakt dobře...buhužel-nic víc :-( U děje jsem čekala,že se nějak víc rozvine,bylo to strohé a takové bez zápletky.Tak nevím.Závěr mohl být více překvapivý-čekala jsem,že aspoň Jessika s Alistairem otěhotní..Nooo..Velký povyk pro nic,tak dávám 3*..

lenka5535
27.05.2015 1 z 5

Som veeeeľmi sklamaná. Ani som knihu nedočítala, nakoľko sa ale vôbec nedala čítať. Strašne to bolo uskákané. Chvíľu čítate o niečom a zrazu hop a ani neviem ako a už čítam o úplne inom.

erotika

Sylvia Day
americká, 1973
2012  79%Obnažená
2013  82%Spoutaná
2013  81%Nezkrotná
2015  78%Nenasytná
2014  52%Očarovaná

Kniha Sedm let hříchu je v