Schody do ráje

Schody do ráje https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62969/bmid_schody-do-raje-NSH-62969.PNG 3 19 4

Abyste rozuměli, Ráj, to je název léčebny pro nešťastníky, kteří si v jisté mezní situaci sáhnou na život. Jakási mezistanice pro sebevrahy. Pro lidi. kterým se život zhroutil jako domeček z karet. Hlavní postava Schodů do Ráje, Mirka, se sem nicméně dostala jaksi omylem, protože vzít si život vážně nezamýšlela a z oné výšky spíše spadla, než skočila. Je jí sedmnáct let prožívá první doteky lásky, po níž tolik a tolik touží ... ale je citlivým pozorovatelem poměrů u nich doma, trápí se jimi a nejvíc se obává o svou mladší, milovanou sestru Elišku. Ochrání svůj domov? Má to těžké neboť ... "Táta je doktor. Dobrý doktor. Léta pracoval na chirurgii ve Vsetíně a pak mu nabídli báječné místo na specializovaném pracovišti v Olomouci. Přijal. Denně cestuje mezi oběma městy. Tehdy všechno začalo. Záhy nebylo jako dřív!"... celý text

LucieVero
04.01.2021 1 z 5

Zvláštní kniha,znovu už bych si ji nepřečetla

Šárka5875
28.01.2015 4 z 5

Čtivě vylíčená jedna složitá etapa života sedmnáctileté dívky. Působivě napsáno, ale ta spousta gramatických chyb!!! Měla jsem chuť ubrat hvězdičku, ale nakonec jsem to neudělala, protože mě samotný příběh velmi zaujal.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

pěkné, poučné, doporučuju

lolle2311
05.12.2011

Tuto knihu jsem si velmi oblíbila.. Sice už nejsem ta typická dívka, pro které je román psaný, ale ráda se k němu vracím :)