Sanatorium smrti

Sanatorium smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13146/bmid_sanatorium-smrti-HIs-13146.jpg 3 28 10

Z prostředí sanatoria pro omlazování žen. Podnikatel David Martin se nechá přesvědčit mladou milenkou Terezou, aby odvezl svojí nemilovanou stárnoucí manželku do proslulého sanatoria doktora Kleina. Při cestě do sanatoria manželé havarují a když se David probere v sanatoriu, je mu sděleno, že manželka havárii nepřežila. Brzy se však ukáže, že se v sanatoriu děje cosi podezřelého a doktor Klein je v podstatě zrůda poznamenaná traumatem z dětství. Nebezpečí hrozí Davidovi, sestře Nině, která provádí pátrání na vlastní pěst i Tereze, která má k doktoru Kleinovi vztah.... celý text

evca7271
13.07.2023 5 z 5

Mě se kniha moc líbila

jprst
20.12.2020 1 z 5

Hodně nepovedené, místy dost naivní a hodně vzdálené alespoň troše uvěřitelnosti, když ale nad tím nebude čtenář moc přemýšlet, tak by si mohl užít i trochu napětí.

jarin58

07.05.2020 4 z 5

Napínavý příběh

rafan65
31.05.2019 5 z 5

Dobrá kniha napínavé čtení .

dagmar5477
05.04.2019 4 z 5

Když to člověk nehrotí v detailech, tak je to celkem dobré a napínavé čtení.

pavčape
05.10.2018 2 z 5

Tak já nevím jak hodnotit... Vinařská krimi od paní Fojtové se mi líbí a moc. Ale tohle mi přišlo velice ... zábavné? Kdybych měla hodnotit, tak za čtivost ****, za nápad ***, ale ten děj byl tak na *. Copak tohle by se mohlo někde v Čechách v nějakém, byť soukromém sanatoriu, odehrát? Mizející lidé, svévolně zpopelňované ostatky obětí havárií bez úmrtních listů , držení osob proti jejich vůli, nelegální transplantace? ... Mně to přišlo velmi úsměvné. Ale budu velkorysá a ocením tuhle knížku dvěmi *

28401
17.05.2016 5 z 5

Pěkně napínavé, doporučuji.

jita82
07.04.2012 5 z 5

Velmi dobře napsané chvílemi jsem se i dost bála. Doporučuji :-)